Популярні Новини
Нові Оголошення

Розцінки на нерухомість у Львові

 • Опублікував:REILTO.COM
 • Дата:01.09.2023
 • Переглядів:5
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com/
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини

 
Розцінки на нерухомість у Львові

Львів - це обласний центр на заході України. Місто має розвинену економіку, в якій представлені різні галузі промисловості, транспорту та сфери послуг. Львів також є популярним туристичним напрямком, завдяки своїй історичній та культурній спадщині.

Ринок нерухомості у Львові є досить динамічним. Ціни на нерухомість за останні роки зросли, але все ще залишаються доступними для більшості населення.

Квартири

Середня ціна на однокімнатну квартиру у Львові становить 1 911 доларів США за квадратний метр. Ціни на двокімнатні квартири варіюються від 1 696 до 2 202 доларів США за квадратний метр, а на трикімнатні - від 1 631 до 2 072 доларів США за квадратний метр.

Найбільше зростання цін на квартири спостерігалося в новобудовах. У 2023 році ціни на квартири в новобудовах у Львові зросли на 20-30%.

Будинки

Середня ціна на будинок у Львові становить 20 000 доларів США. Ціни на будинки площею до 100 квадратних метрів коливаються від 15 000 до 18 000 доларів США, а на будинки площею від 200 до 300 квадратних метрів - від 25 000 до 30 000 доларів США.

Дачі

Середня ціна на дачу у Львові становить 15 000 доларів США. Ціни на дачі площею до 100 квадратних метрів коливаються від 10 000 до 12 000 доларів США, а на дачі площею від 200 до 300 квадратних метрів - від 20 000 до 25 000 доларів США.

Комерційна нерухомість

Середня ціна на офісне приміщення у Львові становить 2 000 доларів США за квадратний метр. Ціни на магазини коливаються від 2 500 до 3 000 доларів США за квадратний метр, а на складські приміщення - від 1 000 до 1 500 доларів США за квадратний метр.

Гаражі

Середня ціна на одномісний гараж у Львові становить 10 000 доларів США. Ціни на двомісні гаражі коливаються від 15 000 до 20 000 доларів США.

На ринок нерухомості у Львові впливають різні фактори, такі як:

 • Економічна ситуація в Україні. У періоди економічного зростання ціни на нерухомість, як правило, зростають.
 • Попит на нерухомість. У містах з високою кількістю населення та розвиненою економікою попит на нерухомість, як правило, вищий, ніж у містах з меншим населенням та менш розвиненою економікою.
 • Інфляція. Інфляція також впливає на ціни на нерухомість, оскільки вона призводить до зростання вартості будівництва та ремонту.

Прогнози для ринку нерухомості у Львові

Очікується, що ринок нерухомості у Львові продовжуватиме зростати в 2023 році. Це пов'язано з такими факторами, як:

 • Подальше зростання економіки України.
 • Зростання населення Львова.
 • Підвищення рівня життя населення.

Однак, на ринок нерухомості у Львові також можуть вплинути такі фактори, як:

 • Наявність військових дій на сході України.
 • Погіршення економічної ситуації в Україні.

Теги: Розцінки на нерухомість у Львові

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\