Популярні Новини
Нові Оголошення
Закарпатська область
Фотографія обєкту нерухомості
4 047 827 грн.

Квартира

Будівельна компанія Rishko Capital працює на українському ринку нерухомості з 2018 року. Спеціалізація - житлові комплекси, комерційні об'єкти та багатофункціональні центри. Турбота про клієнтів - ключове завдання нашої команди на всіх етапах створення, продажу та експлуатації проєктів. Комфорт:...
4 047 827 грн.

84.30

м²

Закарпатська область

Ласкаво просимо на наш веб-сайт нерухомості в прекрасному регіоні Закарпаття!

Ми - ваш надійний партнер у пошуку і придбанні нерухомості у Закарпатті. Наша компанія має розгалужену мережу професіоналів, що спеціалізуються на ринку нерухомості в цьому регіоні. Ми допомагаємо нашим клієнтам знайти ідеальне житло, комерційну власність або земельну ділянку, яка відповідає їх потребам і бюджету.

До категорії нерухомості в Закарпатській області! Тут ви знайдете унікальні можливості для продажу, оренди, купівлі та публікації нерухомості, які відповідають вашим потребам та бажанням.

Закарпатська область відома своєю величезною красою природи, мальовничими горами, гірськими річками та затишними карпатськими селами. Тут ви зможете знайти унікальні гірські котеджі, затишні дачі, просторі будинки, а також комерційну нерухомість для вашого бізнесу.

Наша платформа надає вам можливість оголосити про продаж або оренду вашої нерухомості в Закарпатській області. Ви зможете залучити зацікавлених осіб, показати всі переваги вашої нерухомості та домовитися про вигідну угоду. Ми гарантуємо широкий охоплення аудиторії та ефективну публікацію вашої пропозиції.

Наша команда професіоналів з нерухомості готова допомогти вам на кожному етапі процесу - від пошуку нерухомості до підписання угоди. Ми розуміємо, що кожна угода має свої особливості, тому надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Не втрачайте можливості! Приєднуйтесь до нашої категорії нерухомості в Закарпатській області вже сьогодні і знайдіть ідеальну нерухомість, яка відповідає вашим потребам. Наша команда з нетерпінням чекає на ваші запитання та допоможе вам зробити правильний вибір у світі нерухомості Закарпаття.

КУПИТИ НЕРУХОМІСТЬ Ужгород, Мукачево, Хуст, Берегово, Виноградів, Свалява, Міжгір'я, Тячів, Іршава, Воловець, Міжріччя, Рахів, Солотвино, Великий Березний, Воловець, Чоп, Виноградів, Синевир, Стеблівка, Маловиця, Перечин, Лумшори, Ясіня, Колочава.

Це лише кілька міст Закарпатської області, які привертають туристів своєю красою та культурним спадком.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\