Нові Оголошення

Загальні правила на сайті

Правила користування сайтом нерухомості REILTO.COM
Також ознайомтесь із нашою: Політика конфіденційності 1. 1. Реєстрація: Для користування сайтом нерухомості необхідна обов'язкова для отримання усіх функцій сайту, реєстрація на reilto.com безкоштовна. 
  Будь ласка, надайте достовірну інформацію при створенні облікового запису.

 2. 2. Використання особистих даних: Ми докладаємо всіх зусиль для захисту вашої конфіденційності. Будь ласка, ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності, щоб зрозуміти, як ми збираємо, використовуємо та захищаємо ваші особисті дані.

 3. 3. Об'яви про нерухомість: Ви можете розміщувати об'яви про продаж, оренду або купівлю нерухомості на нашому сайті. Будь ласка, переконайтеся, що ваші об'яви відповідають вимогам і правилам сайту.

 4. 4. Відповідальність за інформацію: Ви несете повну відповідальність за точність і достовірність наданої інформації в об'явах та коментарях. Будь ласка, перевіряйте інформацію перед розміщенням і будьте обережні при укладанні угод з іншими користувачами.

 5. 5. Заборона незаконних дій: Заборонено розміщувати об'яви, коментарі або матеріали, що порушують законодавство або містять непристойний, образливий або дискримінаційний зміст. Ми залишаємо за собою право видаляти будь-яку таку інформацію та блокувати користувачів, які порушують ці правила.

 6. 6. Комунікація та відгуки: Заохочується ввічлива та конструктивна комунікація між користувачами. Ви можете залишати відгуки про нерухомість, забудовників та інші користувачів, але будьте об'єктивними та поважайте право на думку інших.

 7. 7. Заборона спаму та реклами: Заборонено розсилання спаму або небажаних комерційних пропозицій і реклами нашим користувачам. Будь ласка, повідомляйте нам про будь-які такі випадки.

 8. 8. Права авторського власника: Будь ласка, поважайте права авторського власника на матеріали, розміщені на сайті. Не розміщуйте чужі матеріали без дозволу їх власника.

 9. 9. Відповідальність: Ми не несемо відповідальності за будь-які угоди, узгодження або транзакції, які ви укладаєте з іншими користувачами нашого сайту. Будьте обережні та здійснюйте усі необхідні перевірки перед укладанням угоди.

 10. 10. Зміни у правилах: Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила користування сайтом нерухомості. Будь ласка, періодично переглядайте їх, щоб бути в курсі останніх змін.

  1. 11. Відповідальність за пароль: Ви несете відповідальність за безпеку свого облікового запису та паролю. Не передавайте свої реєстраційні дані третім особам і не допускайте несанкціонованого доступу до свого облікового запису.

  2. 12. Конфіденційність комунікації: Будь ласка, майте на увазі, що безпека електронної комунікації не може бути повністю гарантованою. Захищайте свою конфіденційну інформацію та утримуйтесь від розголошення особистих даних через електронну пошту або інші засоби зв'язку.

  3. 13. Використання кукі-файлів: Наш сайт може використовувати кукі-файли та інші подібні технології для збору і збереження певних інформаційних даних. Ці файли допомагають нам покращувати функціональність та персоналізацію сайту. Ви можете налаштувати свій веб-переглядач для відмови від прийняття кукі-файлів або отримувати повідомлення про їх використання.

  4. 14. Відмова від відповідальності: Ми не несемо відповідальності за будь-яку шкоду, збиток або втрату, що можуть виникнути в результаті використання або нездатності використання нашого сайту нерухомості, включаючи помилки або неточності в інформації.

  5. 15. Виключення відповідальності: Ви розумієте і погоджуєтесь, що використовувати наш сайт нерухомості на ваш власний ризик. Ми не можемо гарантувати, що сайт буде безперервно доступним або без помилок. Ми залишаємо за собою право змінювати, припиняти або обмежувати доступ до сайту в будь-який час без попереднього повідомлення.

  6. 16. Юрисдикція: Ці правила користування підлягають законодавству України. Будь-які спори, що виникають відносно цих правил або використання сайту нерухомості, підпадають під юрисдикцію судів України.

  7. 17. Зворотній зв'язок та звернення: Ми завжди раді отримати ваші відгуки, пропозиції та запитання щодо нашого сайту нерухомості. Будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою контактних даних, наведених на нашому веб-сайті.

  Будь ласка, ознайомтесь з цими правилами користування перед початком використання нашого сайту нерухомості. Це допоможе створити безпечне та зручне середовище для всіх користувачів.

Будь ласка, дотримуйтесь цих правил під час користування нашим сайтом нерухомості. Це допоможе забезпечити безпеку, надійність та комфортну взаємодію між користувачами. 

Ваш сайт нерухомості REILTO.COMПолітика конфіденційності сайту нерухомості
Копірайт: Безкоштовний сайт пошуку та публікації нерухомості в Україні. REILTO.COM
Буксы для заработкаПороды кошек с фотографиями и названиямиHTML шаблоны скачать бесплатноПороды собак с фотографиями и названиями

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\