Популярні Новини
Нові Оголошення

Ціни на комерційну нерухомість в Житомирі: Розгляд ринку у 2023 році.

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:15.09.2023
 • Переглядів:17
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини


 

 

Ціни на комерційну нерухомість в Житомирі можуть значно відрізнятися в залежності від типу об'єкта, його розташування, площі, стану та інших факторів. Нижче подано загальні орієнтовні ціни на деякі типи комерційної нерухомості в місті:


 1. Офісні приміщення:

  • Середня ціна за квадратний метр офісного простору в центрі міста може становити від 15 000 до 25 000 гривень.
  • У спальних районах ціни можуть бути дещо нижчими, від 10 000 до 20 000 гривень за квадратний метр.
 1. Магазини та торгові приміщення:

  • Вартість торгового простору залежить від розміру, розташування та прохідності. У центрі ціни можуть бути від 20 000 до 30 000 гривень за квадратний метр, а в інших районах - від 15 000 до 25 000 гривень за квадратний метр.
 2. Ресторани та кафе:

  • Вартість ресторану або кафе значно варіюється в залежності від його розміру, розташування та рівня обладнання. Середня ціна за квадратний метр може бути від 20 000 до 40 000 гривень.
 3. Складські приміщення:

  • Вартість складських приміщень також залежить від розташування та площі. У середньому, ціни можуть становити від 5 000 до 15 000 гривень за квадратний метр.
 4. Готелі та апартаменти:

  • Вартість готелів та апартаментів визначається числом номерів, рівнем комфорту та розташуванням. Середня ціна за об'єкт може бути від 2 000 000 до 10 000 000 гривень або більше.
 5. Земельні ділянки для комерційної забудови:

  • Вартість земельних ділянок залежить від їх розташування, площі, призначення (під житлову, комерційну або промислову забудову) та інших факторів. Ціни можуть варіюватися від 50 000 гривень за сотку до 200 000 гривень і більше.

Зазначені ціни є загальними орієнтирами і можуть змінюватися в залежності від ринкових умов та конкретних обставин. При придбанні комерційної нерухомості варто ретельно вивчати ринок та консультуватися із фахівцями у галузі нерухомості та юристами для здійснення успішної угоди.


Теги: Житомир, офіси Житомир, комерційна нерухомість, купити склад, земельні ділянки Жиомир, купити комерційну нерухомість

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\