Популярні Новини
Нові Оголошення

Комерційна нерухомість у Чернігові: Продаж та оренда, розцінки

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:22.09.2023
 • Переглядів:0
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини
Місто Чернігів, яке відзначається своєю багатою історією і стрімким розвитком, стає все більш привабливим для інвестицій у сфері комерційної нерухомості. Чернігів пропонує різноманітні можливості для бізнесу та розвитку, і ця стаття призначена для тих, хто цікавиться продажем та орендою комерційної нерухомості в місті.

Розцінки на комерційну нерухомість в Чернігові

Комерційна нерухомість в Чернігові охоплює широкий спектр об'єктів, включаючи офіси, склади, роздрібні приміщення та гаражі. Вартість такої нерухомості може значно відрізнятися в залежності від декількох факторів:

 1. Розташування: Об'єкти, які розташовані в центрі міста або в бізнес-районах, зазвичай мають вищі ціни.

 2. Тип нерухомості: Офіси, складські приміщення, роздрібні магазини і гаражі можуть мати різну цінову категорію.

 3. Площа: Вартість об'єкта може значно залежати від його площі. Більші приміщення зазвичай дорожчі.

 4. Стан об'єкта: Стан будівлі або приміщення також впливає на ціну. Оновлені або нові будівлі можуть мати вищу вартість.

Зазвичай середня ціна за квадратний метр комерційної нерухомості в Чернігові коливається від 500 до 1000 доларів.

Оренда комерційної нерухомості в Чернігові

Для тих, хто бажає орендувати комерційну нерухомість у Чернігові, також є багато можливостей.

 • Оренда офісних приміщень: Середні ціни на оренду офісних приміщень варіюються від 5 до 15 доларів за квадратний метр на місяць, залежно від розташування і класу будівлі.

 • Оренда складських приміщень: Оренда складських приміщень може коштувати від 2 до 8 доларів за квадратний метр на місяць, залежно від розміру та зручностей.

 • Оренда роздрібних приміщень і гаражів: Ціни на оренду роздрібних магазинів і гаражів зазвичай варіюються від 5 до 20 доларів за квадратний метр на місяць.

Заключні думки

Чернігів - це місто, яке має великий потенціал для інвестицій у комерційну нерухомість завдяки своєму господарському розвитку та стратегічному розташуванню. Розцінки на комерційну нерухомість варіюються, і важливо ретельно розглядати всі аспекти, перш ніж приймати рішення. Якщо вам потрібна допомога у пошуку комерційної нерухомості в Чернігові, відвідайте нашу платформу reilto.com, де ви знайдете актуальні оголошення та можливості для інвестицій та оренди. Бажаємо вам успішних бізнес-переговорів та інвестиційних успіхів у Чернігові!


Теги: Чернігів, Чернігівська область, комерційна нерухомість, оренда комерційної нерухомості, продаж комерційної нерухомості

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\