Популярні Новини
Нові Оголошення

Іллічівськ: Оренда та купівля комерційної нерухомості

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:05.10.2023
 • Переглядів:0
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини 


Іллічівськ - це місто, розташоване на березі Чорного моря, яке не тільки приваблює туристів своєю красою, але і стає все більш привабливим для бізнесу. Зручне географічне розташування, морський порт, туристичний потенціал та інфраструктура роблять Іллічівськ привабливим місцем для інвестицій у комерційну нерухомість. У цій статті ми розглянемо розцінки на оренду комерційної нерухомості в Іллічівську та можливості купівлі комерційних об'єктів.

Розцінки на оренду комерційної нерухомості в Іллічівську

Оренда комерційної нерухомості в Іллічівську може бути вигідним рішенням для підприємців та компаній, які бажають розширити свій бізнес на узбережжі Чорного моря. Вартість оренди залежить від кількох факторів:

 1. Розташування: Комерційні приміщення в центрі міста або біля моря, як правило, коштують дорожче.

 2. Площа: Велика площа приміщення підвищує вартість оренди.

 3. Тип об'єкта: Ресторани, готелі, магазини та офіси мають різну цінову політику.

 4. Технічний стан: Сучасні та готові до використання приміщення можуть коштувати більше, ніж ті, які потребують ремонту.

Зазвичай, оренда комерційної нерухомості в Іллічівську починається від 50 гривень за квадратний метр на місяць і може суттєво варіюватися в залежності від вищезазначених факторів. Наприклад, оренда невеликого офісу в центрі міста може коштувати приблизно 3000 гривень на місяць, тоді як оренда ресторану біля моря може сягати 10 000 гривень на місяць за квадратний метр.

Купівля комерційної нерухомості в Іллічівську

Якщо ви плануєте довгостроковий бізнес на узбережжі Чорного моря, то купівля комерційної нерухомості в Іллічівську може бути вигідним інвестиційним рішенням. Ціни на комерційну нерухомість також залежать від різних чинників:

 1. Розташування: Найбільша популярність мають об'єкти, розташовані біля моря або в центрі міста.

 2. Тип об'єкта: Готелі, ресторани, офісні будівлі, магазини та склади мають різну вартість.

 3. Площа: Більші площі вимагають більших інвестицій.

 4. Технічний стан: Вартість може варіюватися в залежності від стану будівлі.

Ціни на комерційну нерухомість в Іллічівську варіюються від 800 до 5000 гривень за квадратний метр. Наприклад, ціна за квадратний метр готелю біля моря може сягати 4000 гривень, тоді як офіс в центрі міста може коштувати приблизно 2000 гривень за квадратний метр.

Продаж земельних ділянок у Іллічівську

Якщо ваші бізнес-плани включають будівництво або розвиток інфраструктури, продаж земельної ділянки в Іллічівську може бути важливою частиною вашої стратегії. Ціни на земельні ділянки також різняться в залежності від їх розташування, площі та цільового призначення.

Середня ціна за один гектар землі в Іллічівську становить близько 500 000 гривень, але ціни можуть значно змінюватися залежно від розташування. Земельні ділянки біля моря або порту, як правило, мають вищі ціни.

Нехай ваші інвестиції в нерухомість в Іллічівську будуть успішними, і ви знайдете оптимальні варіанти для вашого бізнесу. Незважаючи на те, чи вас цікавить оренда, покупка комерційної нерухомості або земельної ділянки, важливо обирати найкращі пропозиції, які відповідають вашим потребам та фінансовим можливостям. Reilto.com завжди готовий допомогти вам у пошуку найкращих варіантів на ринку нерухомості в Іллічівську.
Теги: Іллічівськ, Одеська область, комерційна нерухомість, оренда приміщень, продаж офісу, оренда офісу, продаж земельної ділянки

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\