Нові Оголошення

Нерухомість у Чорткові: Комерційна нерухомість, огляд оренди, продажу та земельних ділянок

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:18.09.2023
 • Переглядів:3
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новиниМісто Чортків, розташоване в Тернопільській області, Україна, славиться не лише своєю історією і культурною спадщиною, але й є привабливим місцем для інвестицій у комерційну нерухомість. Якщо ви цікавитеся можливістю оренди або покупки комерційної нерухомості у Чорткові, то наш огляд допоможе вам розібратися в ринку та розцінках.

Оренда комерційної нерухомості

Розцінки та популярні райони

Оренда комерційної нерухомості у Чорткові може варіюватися в залежності від розміру, розташування та стану приміщення. Однак основні розцінки на оренду в середньому виглядають так:

 • Офісні приміщення: Вартість оренди офісних приміщень зазвичай рухається в діапазоні від 100 до 300 гривень за квадратний метр в місяць. Популярні райони для офісів - це центр міста та його історична частина.

 • Торгові площі: Оренда торгових приміщень може обходитися від 150 до 400 гривень за квадратний метр в місяць, залежно від місця розташування та площі.

Де шукати пропозиції

Для пошуку пропозицій щодо оренди комерційної нерухомості у Чорткові ви можете скористатися наступними ресурсами:

 • Інтернет-платформи: Оголошення на веб-сайтах, таких як reilto.com, надають широкий вибір пропозицій.

 • Агенції нерухомості: Звернення до місцевих агенцій нерухомості може допомогти вам знайти найкращі угоди та отримати консультації щодо ринку.

Купівля комерційної нерухомості

Ціни на комерційну нерухомість

Купівля комерційної нерухомості у Чорткові також залежить від розташування та типу приміщення. Ось загальний огляд цін:

 • Офісні приміщення: Вартість придбання офісних приміщень в середньому становить від 1000 до 2000 гривень за квадратний метр.

 • Торгові площі: Ціни на торгові приміщення можуть варіюватися від 500 до 1000 гривень за квадратний метр.

Де Шукати Пропозиції

Для пошуку комерційної нерухомості для покупки у Чорткові рекомендується звертатися до таких джерел:

 • Оголошення в місцевих газетах: Місцеві видання можуть містити актуальні оголошення про продаж нерухомості.

 • Агенції нерухомості: Професійні агенти можуть допомогти вам знайти найкращі варіанти, враховуючи ваші потреби та бюджет.

Продаж земельних ділянок

Якщо ви зацікавлені в придбанні земельної ділянки у Чорткові для будівництва комерційних об'єктів, розгляньте такі аспекти:

 • Ціни на Земельні Ділянки: Вартість земельних ділянок залежить від їхньої площі та розташування. Зазвичай ціни коливаються від 500 до 2000 гривень за квадратний метр.

 • Правові Аспекти: Перед придбанням земельної ділянки обов'язково зверніться до місцевих органів для отримання всієї необхідної інформації щодо правових аспектів та дозвільних процедур.

Нехай ваша подорож у світ комерційної нерухомості у Чорткові буде успішною та приноситиме багато переваг вашому бізнесу. Ринок нерухомості в цьому місті має чимало можливостей для інвестицій та розвитку.


Теги: Чортків, Тернопільська область, оренда, продаж, купівля, комерційна нерухомість, офіс, склад

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\