Популярні Новини
Нові Оголошення

Дубно: розцінки нерухомості, історія міста, пам'ятки

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:08.09.2023
 • Переглядів:1
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини


 


Дубно - місто обласного підпорядкування в Україні, розташоване в Рівненській області. Давня історія міста і багатий культурний спадок роблять його привабливим для життя та відвідування.

Ціни на нерухомість у Дубно нижчі, ніж у великих містах України. Це пов'язано з меншим попитом на нерухомість у цьому місті.

 • Квартиру в новобудові можна купити за ціною від 12 000 до 15 000 гривень за квадратний метр. Середня ціна однокімнатної квартири в новобудові становить 13 500 гривень за квадратний метр, двокімнатної - 14 500 гривень за квадратний метр, трикімнатної - 15 500 гривень за квадратний метр.
 • Квартиру в старому фонді можна купити за ціною від 10 000 до 12 000 гривень за квадратний метр. Середня ціна однокімнатної квартири в старому фонді становить 11 000 гривень за квадратний метр, двокімнатної - 11 500 гривень за квадратний метр, трикімнатної - 12 000 гривень за квадратний метр.
 • Будинок можна купити за ціною від 500 000 до 700 000 гривень. Середня ціна одноповерхового будинку становить 600 000 гривень, двоповерхового - 700 000 гривень.
 • Земельний ділянку можна купити за ціною від 100 000 до 150 000 гривень. Середня ціна земельної ділянки під житлову забудову становить 125 000 гривень, під комерційну - 150 000 гривень.

Історія міста Дубно: Місто Дубно засноване у середньовіччі і вперше згадується в історичних документах у 1100 році. За часів Речі Посполитої, воно було важливим адміністративним, торговим і оборонним центром. У місті збереглося чимало історичних споруд, що свідчать про його славну минувшину.

Пам'ятки Дубно:

 1. Дубенський замок: Замок був побудований у 1492 році. Він є видатним зразком оборонної архітектури середньовіччя та став популярною туристичною атракцією.

 2. Костел святого Варфоломія: Ця католицька церква, побудована у стилі бароко у 1600-х роках, вражає своєю архітектурною красою.

 3. Церква святого Николая: Дерев'яна церква, збудована в 1763 році, є прикладом української народної архітектури.

 4. Пам'ятник Михайлу Грушевському: У Дубному є пам'ятник видатному українському історику, політику та публіцисту Михайлу Грушевському.

 5. Музей Тараса Шевченка: Музей присвячений великому українському поету Тарасу Шевченку та містить цінні експонати, пов'язані з його життям і творчістю.

Щодо розцінок на нерухомість в Дубному, вони можуть значно варіюватися залежно від типу нерухомості (квартири, будинки, земельні ділянки), розташування, розміру та інших факторів. Рекомендується звертатися до місцевих агентств нерухомості або використовувати онлайн-ресурси для отримання актуальної інформації про ринок нерухомості в Дубному.


Теги: Дубно, нерухомість в Дубно

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\