Популярні Новини
Нові Оголошення

Рівне: ціни на нерухомість, історія міста, пам'ятки

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:08.09.2023
 • Переглядів:5
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини

 

Рівне - це адміністративний центр Рівненської області в Україні. Місто має багатий історичний та культурний спадок, і тут можна знайти численні пам'ятки архітектури і історії.


Нерухомість в Рівному представлена різноманітними об'єктами, включаючи житлові, комерційні та інші типи нерухомості. Ось кілька основних категорій нерухомості, які можна знайти в Рівному:

 1. Квартири: Великий вибір житлових квартир доступний в різних районах міста. Вартість квартир залежить від району, розміру і стану будинку.

 2. Квартиру в новобудові можна купити за ціною від 10 000 до 15 000 гривень за квадратний метр. Середня ціна однокімнатної квартири в новобудові становить 12 000 гривень за квадратний метр, двокімнатної - 13 000 гривень за квадратний метр, трикімнатної - 14 000 гривень за квадратний метр.
 3. Квартиру в старому фонді можна купити за ціною від 7 000 до 10 000 гривень за квадратний метр. Середня ціна однокімнатної квартири в старому фонді становить 8 500 гривень за квадратний метр, двокімнатної - 9 000 гривень за квадратний метр, трикімнатної - 9 500 гривень за квадратний метр.
 4. Приватні будинки: Рівне і його околиці також мають багато приватних будинків та котеджів на продаж. Це може бути чудовим вибором для сімей, які шукають більше простору та приватності.

 5. Будинок можна купити за ціною від 300 000 до 500 000 гривень. Середня ціна одноповерхового будинку становить 400 000 гривень, двоповерхового - 500 000 гривень.
 6. Комерційна нерухомість: Як адміністративний центр області, Рівне також має розвинутий ринок комерційної нерухомості. Це може включати в себе офісні приміщення, магазини, ресторани та інші комерційні об'єкти.

 7. Земельні ділянки: Ділянки землі можна придбати для будівництва житлового будинку або комерційного об'єкта. Вартість залежить від розміру ділянки та її місця розташування.

 8. Земельний ділянку можна купити за ціною від 50 000 до 100 000 гривень. Середня ціна земельної ділянки під житлову забудову становить 75 000 гривень, під комерційну - 100 000 гривень.
 9. Інші об'єкти: У місті також можуть бути доступні інші типи нерухомості, такі як гаражі, складські споруди тощо.

Коротка історія Рівного: Місто Рівне вперше згадується в історичних документах у 1282 році. Воно розвивалося як фортеця та торговий центр у середньовіччі. Пізніше, воно було частиною Речі Посполитої та дійшло слави як важливий адміністративний і культурний центр.

Пам'ятки Рівного:

 1. Рівненський замок - це історична фортеця, яка датується середніми віками. Замок має вражаючий вигляд і частково зберігся до наших днів.

 2. Костел святого Варфоломія - церква в стилі бароко, яка була побудована в 1756 році і є однією з видатних архітектурних споруд міста.

 3. Площа Гагаріна - це центральна площа міста, де можна побачити багато сучасних будівель та магазинів, а також відпочити в парку Гагаріна.

 4. Парк "Острівський" - це природний оазис в серці міста, де можна прогулятися в селекції природи і відпочити від гаму та шуму міського життя.

Це лише кілька пам'яток та визначних місць в Рівному. Місто також відоме своєю культурною активністю, музеями, галереями та іншими інтересами, які пропонує своїм мешканцям та гостям.
Теги: Рівне, розцінки на житло

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\