Популярні Новини
Нові Оголошення
Забудовники - Developer каталог
на REILTO з:
 • --

 • REILTO
 • був у мережі: --
 • ДСК-ЖИТЛОБУД

  Галерея зображень:
  DEVELOPER. Повна інформація про Забудовника

  ЖИТЛОБУЛД


  Корпорація ДСК-ЖИТЛОБУД - одна з найбільших будівельних організацій в Україні, сучасний фінансово-будівельний комплекс, який ефективно здійснює свою діяльність у сфері проектування, виробництва, будівництва та експлуатації.

  До складу Корпорації входить 15 великих компаній, які забезпечують повний цикл будівництва - проектування, виробництво, будівництво та експлуатацію. За роки роботи підприємств Корпорації було побудовано понад 520 житлових будинків загальною площею 5 500 000 кв.м., що становить 15% від загальної житлової нерухомості Києва.

  Місія Корпорації "ДСК-ЖИТЛОБУД" полягає в постійному розвитку і досягненні провідного положення у будівельній галузі України. За допомогою багаторічного досвіду і знань передових технологій, фахівці нашої компанії використовують їх для оптимізації і зниження вартості будівництва житла.

  Корпорацію очолюють досвідчені і визнані діячі у сфері будівництва. Завдяки їм "ДСК-ЖИТЛОБУД" неперервно рухається вперед, надаючи десяткам тисяч киян сучасне та доступне житло.  Сайт пошуку та публікації нерухомісті: REILTO.COM

  Залиште свій відгук


  Забудовники - Developer каталог

  #Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

  Обьявлений за сутки 0

  Обьявлений за неделю 0

  Обьявлений за месяц 0

  \