Популярні Новини
Нові Оголошення

Нерухомість у Конотопі: Продаж, оренда та розцінки

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:22.09.2023
 • Переглядів:14
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини


 


Місто Конотоп, розташоване в Сумській області України, славиться своєю багатою історією, природною красою та можливостями для інвестицій у нерухомість. Незалежно від ваших потреб – купівлі, продажу або оренди – Конотоп пропонує різноманітні варіанти для задоволення вашого попиту на нерухомість. У цій статті ми детально розглянемо розцінки на нерухомість у Конотопі, включаючи квартири та будинки, а також можливості для оренди нерухомості в цьому місті.

Розцінки на квартири в Конотопі

Квартири – це найпоширеніший вид нерухомості, який можна знайти в Конотопі. Ціни на квартири варіюються в залежності від різних факторів, таких як розташування, кількість кімнат, стан будинку і зручності.

 • Однокімнатні квартири: Середня ціна за однокімнатну квартиру в центрі міста Конотоп може становити від 15 000 до 25 000 доларів, в залежності від розташування і стану житла.

 • Двокімнатні та більші квартири: Для квартир з двома та більше кімнатами ціни різняться від 20 000 до 40 000 доларів і більше.

Розцінки на будинки в Конотопі

Якщо ви цікавитеся купівлею будинку, Конотоп також пропонує різноманітні можливості, від сімейних осель до загородних будинків.

 • Сімейні будинки: Вартість сімейних будинків в Конотопі визначається їх площею, розташуванням і станом. Зазвичай ціни починаються від 30 000 доларів і можуть досягати 100 000 доларів і більше для великих та комфортабельних осель.

Оренда нерухомості в Конотопі

Якщо ви шукаєте тимчасове житло, оренда нерухомості – це відмінний варіант. Орендні ціни також варіюються залежно від типу нерухомості та її параметрів.

 • Оренда квартир: Середні ціни на оренду однокімнатних квартир починаються з приблизно 150-200 доларів на місяць. Двокімнатні квартири можуть орендовуватися від 200-300 доларів і вище.

 • Оренда будинків: Оренда сімейних будинків може бути дорожчою, від 300 доларів на місяць і вище, залежно від розміру та стану будинку.

Заключні думки

Місто Конотоп пропонує різноманітні можливості для тих, хто шукає нерухомість, будь то для особистого житла, інвестицій чи тимчасового перебування. Розцінки на нерухомість в місті варіюються, і важливо ретельно обирати варіант, який відповідає вашим потребам та бюджету. Якщо вам потрібна допомога у виборі нерухомості в Конотопі, наша платформа reilto.com готова допомогти вам знайти найкращий варіант. Бажаємо успішних пошуків та зручного переїзду!


Теги: Конотоп, Сумська область, продаж нерухомості, продаж квартир, продаж будинку, оренда

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\