Популярні Новини
Нові Оголошення

Нерухомість у Умані: Інфраструктура, місцевість, історія та можливості продажу, оренди нерухомості та земельних ділянок

  • Опублікував:Alentina Milano
  • Дата:04.09.2023
  • Переглядів:7
  • Коментарів:0
  • Категорія:Новини
  • Сайт: https://
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини 

Нерухомість у Умані


Умань - це мальовниче місто в центральній частині України, відоме не лише своєю природною красою, але й багатою історією та культурним спадком. Від розквіту парку Софіївка до унікальних архітектурних пам'яток, Умань привертає не тільки туристів, але і тих, хто шукає нерухомість в цьому чарівному місті. У цій статті ми розглянемо ринок нерухомості в Умані, включаючи інфраструктуру, місцевість, коротку історію та можливості продажу, оренди нерухомості та земельних ділянок.

1. Інфраструктура та Місцевість Умані

Умань має розвинену інфраструктуру, що включає в себе школи, дитячі садки, медичні заклади, торгові центри та ресторани. Місто також розташоване поруч із парком Софіївка, одним із найкрасивіших парків в Україні. Це робить Умань привабливим місцем для життя для родин із дітьми та тих, хто цінує природу та історію.

2. Історія Умані

Умань має багатий історичний спадок. Місто було засноване у XVI столітті та було важливим культурним та економічним центром в різні епохи. Це відобразилося у численних архітектурних пам'ятках та культурних подіях. Серед них варто відзначити парк Софіївка, який був створений у XIX столітті графом Станіславом Потоцьким та вважається шедевром садово-паркового мистецтва.

3. Продаж та Оренда Нерухомості в Умані

Ринок нерухомості в Умані пропонує різні можливості для покупців та орендарів. Ви можете знайти квартири, будинки та котеджі різного розміру та стану. Вартість нерухомості залежить від розташування, типу та розміру житла. Середні ціни на квартири починаються від $300 за квадратний метр, а вартість будинків може коливатися від $40,000 і більше. Оренда житла в Умані доступна за середніми цінами від $200 до $600 на місяць.

4. Земельні Ділянки в Умані

Якщо ви мрієте про будівництво власного житла, в Умані є можливість придбати земельні ділянки. Вартість земельних ділянок залежить від їх розміру та розташування, але в середньому вона коливається від $2,000 до $10,000 за сотку.

Заключення

Умань - це місто, яке пропонує мешканцям сполучення природної краси, історії та сучасної інфраструктури. Ринок нерухомості в Умані різноманітний і відкриває різні можливості для покупців та інвесторів. Земельні ділянки дають можливість створити власне житло в чарівному місці, а оренда надає можливість випробувати місто перед придбанням власної нерухомості. Перед придбанням або орендою нерухомості завжди важливо провести детальний аналіз ринку та звісно отримати професійну консультацію від агентів нерухомості для зроблення обдуманих рішень.


Теги: Нерухомість Умань, Продаж Умань, Оренда Умань, Земельні Ділянки Умань

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\