Популярні Новини
Нові Оголошення

Ринок нерухомості у Ніжині: Продаж та оренда

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:22.09.2023
 • Переглядів:14
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини

 


Ніжин - це місто, що має багато власних чарів. Він славиться не тільки своєю історією, але і красою природи, яка оточує його. Якщо ви розглядаєте можливості продажу чи оренди нерухомості у Ніжині, ця стаття для вас.


Розцінки на нерухомість у Ніжині

Розцінки на нерухомість у Ніжині можуть значно відрізнятися в залежності від типу нерухомості та її розташування.

Продаж квартир

 • Однокімнатні квартири в Ніжині зазвичай доступні за ціною від 15 000 до 30 000 доларів, залежно від стану і розташування.

 • Двокімнатні і трьохкімнатні квартири мають більший діапазон цін, і вони можуть коштувати від 25 000 до 50 000 доларів і більше.

Продаж будинків

 • Ціни на будинки у Ніжині також варіюються. Невеликі будинки на околицях міста можуть коштувати від 30 000 до 60 000 доларів.

 • Більші будинки або ті, що розташовані у престижних районах, можуть бути від 80 000 доларів і вище.

Оренда нерухомості у Ніжині

Якщо ви шукаєте житло для оренди, Ніжин також пропонує великий вибір опцій.

Оренда квартир

 • Оренда однокімнатної квартири в Ніжині зазвичай коштує від 100 до 200 доларів на місяць, залежно від розташування та умов.

 • Двокімнатні квартири для оренди можуть бути від 150 до 300 доларів на місяць.

Оренда будинків

 • Оренда будинку в Ніжині може варіюватися від 200 до 500 доларів на місяць, в залежності від розміру, стану і меблів.

Заключні думки

Ніжин - це місто, яке пропонує надзвичайні можливості для придбання чи оренди нерухомості. Незалежно від того, чи ви шукаєте власний дім, чи квартиру для тимчасового проживання, ви знайдете багато варіантів відповідно до своїх потреб та бюджету. Відвідайте нашу платформу reilto.com, щоб переглянути актуальні оголошення та знайти ідеальну нерухомість у Ніжині. Бажаємо вам вдалих пошуків та комфортного проживання у цьому чарівному місті!


Теги: Ніжин, Чернігівська область, продаж нерухомоті, продаж квартири, продаж будинку, оренда нерхумості, оренда квартири, оренда будинку

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\