Популярні Новини
Нові Оголошення

Нерухомість у Кропивницькому: Продаж, оренда та розцінки

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:24.09.2023
 • Переглядів:1
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини

 

Місто Кіровоград - це місце, де традиція зустрічається зі сучасністю, де ви знайдете не лише багатий культурний спадок, але й різноманітні можливості для інвестицій у нерухомість. У цій статті ми дослідимо ринок нерухомості в  Кропивницькому, оголошення про продаж та оренду квартир і будинків, а також розцінки на нерухомість у цьому місті.

Розцінки на нерухомість у  Кропивницькому

Розцінки на нерухомість у  Кропивницькому можуть значно варіюватися в залежності від різних факторів, таких як розмір, розташування та стан нерухомості. Давайте розглянемо деякі з них.

Продаж квартир

 • Однокімнатні квартири в  Кропивницькому можуть коштувати від 15 000 до 30 000 доларів, в залежності від району та стану житла.

 • Двокімнатні та більші квартири мають більший діапазон цін, зазвичай від 25 000 до 60 000 доларів.

Продаж будинків

 • Будинки в  Кропивницькому також варіюються за розміром та розташуванням. Невеликі будинки можуть бути доступними за ціною від 30 000 до 80 000 доларів.

 • Більші будинки або ті, що розташовані у престижних районах, можуть коштувати від 80 000 доларів і вище.

Оренда нерухомості у  Кропивницькому

Для тих, хто шукає тимчасове житло у  Кропивницькому, існує можливість оренди.

Оренда квартир

 • Однокімнатні квартири для оренди зазвичай доступні за ціною від 100 до 200 доларів на місяць, залежно від розташування і умов.

 • Двокімнатні квартири можуть орендуватися від 150 до 300 доларів на місяць.

Оренда будинків

 • Оренда будинків у  Кропивницькому може варіюватися від 200 до 500 доларів на місяць, в залежності від розміру, стану та облаштування будинку.

Заключні думки

 Кропивницький - це місто, яке пропонує різноманітні можливості для придбання або оренди нерухомості. Незалежно від того, чи ви шукаєте житло для постійного проживання, чи інвестицій, чи тимчасового притулку, ви знайдете багато варіантів, що відповідають вашим потребам і бюджету. Відвідайте нашу платформу reilto.com, щоб оглянути актуальні оголошення про нерухомість у  Кропивницькому. Бажаємо вам вдалих пошуків та комфортного проживання в цьому чудовому місті!


Теги: Кропивницький, Кіровоградська область, продаж квартири, продаж будинку, оренда квартири, оренда будинку

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\