Популярні Новини
Нові Оголошення

Нерухомість у Житомирі: Інфраструктура, місцевість, іторія та можливості продажу нерухомості, оренди та земельних ділянок

  • Опублікував:Alentina Milano
  • Дата:05.09.2023
  • Переглядів:12
  • Коментарів:0
  • Категорія:Новини
  • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини


   

Нерухомість у Житомирі: Інфраструктура, Місцевість, Історія та Можливості Продажу, Оренди та Земельних Ділянок


Житомир - це велике місто в центральній частині України, відоме своєю історією, культурною спадщиною та розвиненою інфраструктурою. Місто приваблює як місцевих мешканців, так і інвесторів своєю нерухомістю. У цій статті ми розглянемо ринок нерухомості у Житомирі, включаючи інфраструктуру, місцевість, коротку історію та можливості продажу, оренди та земельних ділянок.

1. Інфраструктура Житомира

Житомир володіє розвиненою інфраструктурою, включаючи освітні та медичні установи, торгові центри, ресторани та культурні заклади. Місто розташоване в живописному місці з численними парками та озерами, що робить його привабливим для мешканців та гостей.

2. Історія Житомира

Житомир має багату історію, яка налічує більше двох століть. Місто було засноване в 9 столітті і відтоді грало важливу роль як адміністративний, економічний та культурний центр. Воно відоме своєю архітектурною спадщиною та культурними подіями.

3. Продаж та Оренда Нерухомості в Житомирі

Ринок нерухомості в Житомирі пропонує різні можливості для покупців та орендарів. Ви можете знайти квартири, будинки та котеджі різного розміру та стану. Вартість нерухомості залежить від розташування, типу та розміру житла. Середні ціни на квартири починаються від $400 за квадратний метр, а вартість будинків може коливатися від $30,000 і більше. Оренда житла в Житомирі доступна за середніми цінами від $250 до $700 на місяць.

4. Земельні Ділянки в Житомирі

Якщо ви мрієте про будівництво власного житла, в Житомирі є можливість придбати земельні ділянки. Вартість земельних ділянок залежить від їх розміру, розташування та призначення, і вона може коливатися від $1,000 до $10,000 за сотку.

Заключення

Житомир - це місто, яке поєднує історію, культуру та сучасну інфраструктуру. Ринок нерухомості в Житомирі різноманітний і пропонує різні можливості для покупців та інвесторів. Земельні ділянки дозволяють створити власне житло в цьому чарівному місті, а оренда надає можливість випробувати місто перед придбанням власної нерухомості. Перед придбанням або орендою нерухомості завжди важливо провести детальний аналіз ринку та звісно отримати професійну консультацію від агентів нерухомості для зроблення обдуманих рішень.


Теги: #НерухомістьЖитомир #ПродажЖитомир #ОрендаЖитомир #ЗемельніДілянкиЖитомир #КвартириЖитомир #БудинкиЖитомир #ІнфраструктураЖитомир #МісцевістьЖитомир #ІсторіяЖитомира #ЖитлоВЖитомирі #ІнвестиціїВНерухомість #ЖитомирНерухомість

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\