Популярні Новини
Нові Оголошення

Нерухомість у Вишневому: Ціни, Оренда, Земельні Ділянки, Місцевість, Коротка Історія та Пам'ятки

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:05.09.2023
 • Переглядів:6
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини


Нерухомість у Вишневому: Ціни, Оренда, Земельні Ділянки, Місцевість, Коротка Історія та Пам'яткиКоротка Історія Вишневого:

Вишневе - це місто обласного підпорядкування, розташоване в Київській області України. Місто має старовинну історію, яка налічує кілька століть. Офіційно воно було засноване у 1607 році під назвою "Вишнева Рудня". З часом воно стало важливим торговим та культурним центром регіону.
Ціни на Нерухомість у Вишневому:

Ціни на нерухомість у Вишневому можуть значно варіюватися в залежності від різних факторів, таких як розташування, тип об'єкта, стан, площа, інфраструктура та попит.


Квартири:

 • Вартість квартир у Вишневому може починатися від приблизно 10 000 гривень за квадратний метр у віддалених районах міста.
 • У центральних районах ціни на квартири можуть становити від 15 000 гривень до 25 000 гривень і більше за квадратний метр.

Будинки та Котеджі:

 • Вартість будинків і котеджів в Вишневому залежить від різних факторів, таких як розташування, розмір та стан об'єкта. Ціни можуть починатися від 15 000 гривень за квадратний метр і збільшуватися в залежності від параметрів будинку.

Земельні ділянки:

 • Вартість земельних ділянок в Вишневому різняться в залежності від їхньої площі, призначення та розташування. Ціни можуть починатися від 5 000 гривень за сотку та збільшуватися в залежності від району та можливостей для будівництва.


Місцевість та Інфраструктура:

Вишневе розташоване в невеликій відстані від столиці України, Києва, що робить його привабливим для мешканців, які працюють у місті. Місто має розвинену інфраструктуру, включаючи освітні заклади, магазини, ресторани, медичні служби та культурні об'єкти.Пам'ятки:

Вишневе також має деякі історичні та культурні пам'ятки, серед яких можна виділити:

 • Парк Кімнатні Дерева: Парк з великою кількістю дерев та атмосферними алеями для прогулянок.
 • Свято-Петрівська церква: Історична церква, яка була побудована у старовинному стилі.

Це загальний огляд нерухомості та історії Вишневого. Перед придбанням нерухомості в цьому місті рекомендується звернутися до місцевих агентств нерухомості або веб-сайтів нерухомості для отримання актуальної інформації про ціни та доступні об'єкти.


Теги: нерухомість, вишневе, нерухомість у Вишневому

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\