Популярні Новини
Нові Оголошення

"Ужгород: Від нерухомості до архітектури - проведемо подорож історією та культурою"

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:09.09.2023
 • Переглядів:2
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини  


Ужгород: Місто Історії, Архітектури та Нерухомості

Ужгород, розташоване на заході України, біля кордону з Угорщиною та Словаччиною, це місто, в якому зливаються культури, історія та краса архітектури. Це також місце, де нерухомість може відобразити усю цю багатогранність. Давайте розглянемо деякі ключові аспекти Ужгорода: нерухомість, архітектура та історія міста, а також його найцікавіші пам'ятки.

Нерухомість в Ужгороді

Ужгород пропонує різноманітні варіанти нерухомості, які задовольнять різні потреби та бюджети. Місто має житлові квартири, будинки, комерційні приміщення та земельні ділянки. Вартість нерухомості може варіюватися від центральних районів міста до околиць. 

 • Квартири:
  • Однокімнатні квартири в старих будинках коштують від 150 000 до 250 000 гривень.
  • Однокімнатні квартири в новобудовах коштують від 250 000 до 350 000 гривень.
  • Двокімнатні квартири в старих будинках коштують від 250 000 до 350 000 гривень.
  • Двокімнатні квартири в новобудовах коштують від 350 000 до 450 000 гривень.
  • Трикімнатні квартири в старих будинках коштують від 350 000 до 500 000 гривень.
  • Трикімнатні квартири в новобудовах коштують від 500 000 до 700 000 гривень.
 • Будинки:
  • Одноповерхові будинки в передмісті коштують від 2 000 000 до 3 000 000 гривень.
  • Двоповерхові будинки в пере дмісті коштують від 3 000 000 до 4 000 000 гривень.
  • Триповерхові будинки в передмісті коштують від 4 000 000 до 5 000 000 гривень.
 • Земля:
  • Дачні ділянки площею 6 соток коштують від 100 000 до 200 000 гривень.
  • Сільгоспділянки площею 10 соток коштують від 200 000 до 300 000 гривень.

Ціни на нерухомість в Ужгороді в цілому зростають. Це пов'язано з декількома факторами, зокрема, з активним будівництвом в місті, з ростом рівня життя в Україні та з популярністю Ужгорода як туристичного центру.

Оренда нерухомості в Ужгороді також зростає. Середня вартість оренди однокімнатної квартири в центрі міста становить 10 000 гривень на місяць.

Архітектура та Історія

Архітектурна спадщина Ужгорода вражає своєю різноманітністю і багатством стилів. Однією з найбільш видатних архітектурних пам'яток є Ужгородський замок. Ця фортеця, споруджена ще в XIII столітті, представляє собою приклад об'єкта оборони з романськими, готичними та ренесансними елементами. Замок розташований на горі над річкою Уж та надає мальовничий вид на місто.

Ужгород також славиться своєю дерев'яною архітектурою, і особливо цікавою є раєвська частина міста, де можна побачити численні дерев'яні будинки, зокрема Розсошенський палац.

Місто багате на історичні пам'ятки та музеї, такі як Музей мистецтв Карпатського регіону та Музей історії Ужгорода. Тут ви зможете пізнати історію і культуру цього регіону крізь призму мистецтва та артефактів.

Пам'ятки Ужгорода

Однією з найвідоміших пам'яток Ужгорода є Ужгородський замок, як уже зазначалося вище. Крім цього, варто відвідати:

 • Університетський корпус "Під Палицею": Це історичне будівля, в якій розташований Ужгородський національний університет. Вона виділяється своєю архітектурною красою та історичним значенням.

 • Площа Корзо: Центральна площа міста, де розташовані численні кафе, ресторани і магазини. Це також місце, де проводяться різні святкування та заходи.

 • Закарпатський музей меблів та інтер'єру: Унікальний музей, який відображає розвиток меблевого мистецтва в регіоні на протязі століть.

Ужгород - це місто, яке об'єднує історію, культуру та нерухомість в одному місці. Незалежно від того, чи ви шукаєте новий дім, комерційну нерухомість або просто хочете відвідати це чарівне місто, Ужгород має щось для кожного.


Теги: Ужгород, нерухомість Ужгород

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\