Популярні Новини
Нові Оголошення

Білгород-Дністровський: Розцінки на оренду та купівлю нерухомості

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:05.10.2023
 • Переглядів:1
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини 

Білгород-Дністровський - мальовниче місто на березі Дністровського лиману, що відоме своєю багатою історією та надзвичайною природною красою. Це також важливий економічний центр Одеської області. Місто поєднує в собі привабливість курортного регіону і можливості для бізнесу, тому тут завжди панує попит на комерційну нерухомість.

Оренда комерційної нерухомості в Білгород-Дністровському

Ціни на оренду комерційної нерухомості в Білгород-Дністровському різняться в залежності від типу об'єкта, його розташування та площі. Місто пропонує різноманітні можливості для бізнесу, включаючи магазини, офіси, склади та ресторани.

Оренда офісних приміщень

 • Середня ціна за квадратний метр офісного простору в центрі міста становить 150-200 гривень на місяць.
 • В околицях міста ціни можуть бути нижчими і складати 100-150 гривень за квадратний метр.

Оренда торгових площ

 • Вартість оренди торгових площ у центральних торгових вулицях Білгород-Дністровського становить від 200 до 300 гривень за квадратний метр на місяць.
 • У віддалених районах ціни можуть бути дещо нижчими і складати 150-250 гривень за квадратний метр.

Оренда складських приміщень

 • Ціни на оренду складських приміщень в місті коливаються від 50 до 100 гривень за квадратний метр на місяць, залежно від розташування та обладнання.

Купівля комерційної нерухомості в Білгород-Дністровському

Якщо ви плануєте інвестувати в комерційну нерухомість у Білгород-Дністровському, то маєте великий вибір об'єктів для покупки. Розцінки також значно різняться, і вони залежать від того, де розташований об'єкт, його типу та стану.

Купівля офісних приміщень

 • Вартість квадратного метра офісних приміщень у центрі міста становить від 2 000 до 3 000 доларів США.
 • У віддалених районах ціни можуть бути нижчими і складати від 1 500 до 2 500 доларів США за квадратний метр.

Купівля торгових площ

 • Якщо ви цікавитесь купівлею торгових площ, то ціни розпочинаються від 2 500 доларів США за квадратний метр у центральних районах міста.
 • У віддалених районах ви зможете знайти пропозиції за 1 500-2 000 доларів США за квадратний метр.

Купівля складських приміщень

 • Вартість складських приміщень розпочинається від 600 доларів США за квадратний метр і може суттєво змінюватися залежно від розташування та обладнання.

Продаж земельних ділянок в Білгород-Дністровському

Якщо ви мрієте про будівництво свого власного об'єкту у цьому чарівному місті, то ви можете розглянути пропозиції щодо продажу земельних ділянок.

 • Вартість земельних ділянок в Білгород-Дністровському варіюється від 30 000 до 100 000 доларів США за сотку, в залежності від розташування та призначення.

Білгород-Дністровський - місто можливостей для бізнесу та інвестицій у комерційну нерухомість. З правильним підходом ви знайдете ідеальний об'єкт, що відповідає вашим потребам та бюджету, і створите власну успішну історію у цьому прекрасному регіоні.
Теги: Білгород-Дністровський, Одеська область, продаж офісу, продаж приміщень, оренда офісу, Оренда приміщень, продаж земельної ділянки

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\