Популярні Новини
Нові Оголошення

Білгород-Дністровський: Розцінки на оренду та купівлю нерухомості

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:05.10.2023
 • Переглядів:0
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новиниБілгород-Дністровський – це місто зі старовинною історією та неперевершеною красою, розташоване на березі Дністровського лиману Чорного моря. Завдяки своєму чудовому розташуванню та культурній спадщині, це місто завжди привертає увагу як туристів, так і інвесторів. Однак однією з головних переваг Білгород-Дністровського є ринок нерухомості, який надає різноманітні можливості щодо оренди та купівлі житла та комерційних об'єктів.

Оренда нерухомості в Білгород-Дністровському: Розцінки на 2023 рік

Білгород-Дністровський став популярним місцем для життя і відпочинку. Це також економічний центр, що створює великий попит на нерухомість для оренди. Оренда нерухомості в Білгород-Дністровському відрізняється за різними параметрами:

 1. Тип нерухомості: У місті доступні квартири, будинки, офісні приміщення та комерційні об'єкти для оренди.

 2. Площа: Вартість оренди значно залежить від площі об'єкта. Квадратні метри дорожчі в центрі міста.

 3. Стан нерухомості: Оренда об'єктів у відмінному стані може бути дорожчою порівняно з тими, які потребують ремонту.

Розглянемо розцінки на оренду нерухомості в Білгород-Дністровському на прикладі квартир:

 • Однокімнатні квартири: від 5 000 до 10 000 гривень на місяць.
 • Двокімнатні квартири: від 8 000 до 15 000 гривень на місяць.
 • Трикімнатні квартири: від 12 000 до 20 000 гривень на місяць.

Оренда будинків та комерційних приміщень також має свої власні розцінки, які можуть варіюватися в залежності від факторів, вказаних вище.

Купівля нерухомості в Білгород-Дністровському: Розцінки на 2023 рік

Якщо ви вирішили придбати власне житло в Білгород-Дністровському, вам також слід розглянути різні параметри, які впливають на ціни:

 1. Тип нерухомості: В місті продаються квартири, будинки та інші об'єкти.

 2. Площа: Більша площа призведе до вищої вартості.

 3. Розташування: Центральні райони можуть бути дорожчими.

 4. Стан нерухомості: Об'єкти, які не потребують серйозного ремонту, коштують більше.

Розцінки на придбання нерухомості в Білгород-Дністровському такі:

 • Однокімнатні квартири: від 600 000 до 1 500 000 гривень.
 • Двокімнатні квартири: від 900 000 до 2 500 000 гривень.
 • Будинки: від 1 500 000 до 5 000 000 гривень.

Продаж земельних ділянок у Білгород-Дністровському також має свої власні розцінки, які залежать від площі та розташування.

Знайти нерухомість в Білгород-Дністровському можна через агентства нерухомості, спеціалізовані веб-сайти або шляхом особистого пошуку. Варто ретельно розглядати всі пропозиції та порівнювати їх, щоб знайти найкращий варіант, який відповідає вашим потребам та бюджету.

Висновок

Білгород-Дністровський – це місто, яке пропонує різноманітні можливості щодо оренди та купівлі нерухомості. Розцінки на нерухомість варіюються в залежності від різних факторів, і важливо враховувати їх при виборі об'єкта. З правильним підходом і дослідженням ринку, ви знайдете ідеальний варіант нерухомості в цьому чудовому місті на березі Дністровського лиману.


Теги: Білгород-Дністровський, Одеська область, продаж будинку, продаж квартири, продаж земельної ділянки, оренда квартири, оренда будинку

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\