Популярні Новини
Нові Оголошення

Деражня: Нерухомість та пам'ятки – спадок історії та культури на поділлі.

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:12.09.2023
 • Переглядів:10
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини

Деражня - це місто обласного підпорядкування в Україні. Воно розташоване в Хмельницькій області, в історичному регіоні Поділля. Ось деяка інформація про Деражню та її пам'ятки:

 1. Пам'ятки архітектури:

  • Деражнянська церква святого Миколая - дерев'яна церква, яка була побудована у 1776 році. Ця церква має статус пам'ятки архітектури національного значення.
 2. Парки та природні зони:

  • У місті можливо знайти парки та сквери, де можна приємно провести час на відпочинок або прогулянки.
 3. Історичні об'єкти:

  • Деражня має багатий історичний спадок, і ви можете знайти різні старовинні будівлі та пам'ятки, що свідчать про історію міста.
 4. Культурні події:

  • Місто може бути місцем проведення різних культурних заходів, свят, ярмарків і фестивалів, де ви зможете познайомитися з місцевою культурою та традиціями.
 5. Туризм:

  • Деражня може бути цікавим напрямком для туристів, які цікавляться історією та архітектурою України. Ви можете досліджувати вулиці міста, відвідувати музеї та інші архітектурні та культурні пам'ятки.

Ринок нерухомості у Деражні, Хмельницька область, є досить розвиненим. Тут можна знайти як житлові, так і комерційні об'єкти на будь-який смак і гаманець.

Житлова нерухомість

Найбільш популярним видом житлової нерухомості у Деражні є квартири. Середня вартість однокімнатної квартири в центрі міста становить близько 50 000 гривень, двокімнатної - 70 000 гривень, трикімнатної - 90 000 гривень.

Також у Деражні є популярністю будинки. Середня вартість будинку в центрі міста становить близько 100 000 гривень, за містом - близько 50 000 гривень.

Комерційна нерухомість

У Деражні є широкий вибір комерційної нерухомості, включаючи торгові приміщення, офіси, склади та інші об'єкти. Середня вартість торгового приміщення в центрі міста становить близько 70 000 гривень, офісу - 100 000 гривень, складу - 50 000 гривень.

Оренда нерухомості

Оренда нерухомості у Деражні є також досить популярною. Середня вартість оренди однокімнатної квартири в центрі міста становить близько 2000 гривень на місяць, двокімнатної - 3000 гривень на місяць, трикімнатної - 4000 гривень на місяць.

Ціни на нерухомість у Деражні у 2023 році

У 2023 році ціни на нерухомість у Деражні залишаються на рівні 2022 року. Це пов'язано з тим, що місто є невеликим і має стабільний ринок нерухомості.

Очікується, що у 2024 році ринок нерухомості у Деражні продовжить розвиватися. Це пов'язано з тим, що місто є важливим економічним центром Хмельницької області.

Прогнози на майбутнє

Очікується, що у 2024 році ринок нерухомості у Деражні продовжить розвиватися. Це пов'язано з тим, що місто є важливим економічним центром Хмельницької області.

Зростання попиту на нерухомість у Деражні може призвести до зростання цін на нерухомість. Однак, це зростання буде помірним, оскільки місто має великий житловий фонд.

Найпопулярніші місцевості для нерухомості у Деражні:

 • Центр міста. В центрі міста розташовані всі основні адміністративні, культурні та розважальні заклади міста.
 • Спальний район "Північний". Цей район розташований на північ від центру міста і має розвинену інфраструктуру.
 • Спальний район "Західний". Цей район розташований на захід від центру міста і має хорошу транспортну доступність.

Фактори, які впливають на ціни на нерухомість у Деражні:

 • Економічна ситуація в Україні. Стабільна економічна ситуація в Україні сприяє зростанню попиту на нерухомість.
 • Інфраструктура міста. Деражня має розвинену інфраструктуру, що також сприяє зростанню попиту на нерухомість.
 • Рівень життя населення. Зростання рівня життя населення також сприяє зростанню попиту на нерухомість.

Теги: Нерухомусть Деражня, Деражня, Нерухомiсть у Деражні, Квартири у Деражні, Будинки Деражня, Приватний Будинок у Деражні, Новини нерухомість у Деражні

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\