Популярні Новини
Нові Оголошення

Камінь-Каширський: розцінки на нерухомість, місцевість, коротка історія, пам'ятки міста

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:07.09.2023
 • Переглядів:1
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини • Камінь-Каширський, як і більшість міст України, має різноманітну нерухомість, включаючи житлові будинки, квартири, комерційні приміщення та земельні ділянки. Вартість нерухомості може варіюватися в залежності від розташування, розміру та стану будівель, а також від ринкових умов.

Історія:

 • Місто Камінь-Каширський розташоване на Волині і має багатий історичний спадок.
 • Перші згадки про місто датуються XV століттям, коли воно входило до складу Великого князівства Литовського.
 • У різні періоди історії місто перебувало під владою Литви, Польщі, Росії та інших країн.
 • Після Першої світової війни та змін територіального розподілу місто ввійшло до складу Польщі.
 • Після Другої світової війни Камінь-Каширський став частиною Української РСР і пізніше України.

Місцевість:

 • Камінь-Каширський розташований на заході України, в Волинській області.
 • Місто розташоване на берегах річки Случ, яка є важливим природним об'єктом регіону.

Пам'ятки:

 • Костел святого Миколая - церква, побудована у стилі бароко у XVIII столітті. Це одна з основних архітектурних пам'яток міста.
 • Церква святого Юра - ще одна церква, яка була збудована у стилі ренесанс у XV столітті.
 • Замок Камінь-Каширський - це старовинна фортеця, яка служила оборонним об'єктом у минулому. Сьогодні вона є пам'яткою архітектури.
 • Музей історії міста - цей музей містить в собі різноманітні експонати та артефакти, що відображають історію Камінь-Каширського та регіону.

Теги: Камінь-Каширський, нерухомість, оренда

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\