Популярні Новини
Нові Оголошення

Місто Ізмаїл: найсвіжіші розцінки на оренду та покупку комерційної нерухомості

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:05.10.2023
 • Переглядів:0
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини


Ізмаїл, розташований в самому південному куточку України, є одним із найпривабливіших місць для життя та бізнесу на узбережжі Чорного моря. Від неймовірної природи до культурного багатства – це місто має багато чого запропонувати. Якщо ви розглядаєте Ізмаїл як своє майбутнє місце проживання або бізнесу, ви маєте можливість обирати серед різних об'єктів нерухомості.

Оренда комерційної нерухомості в Ізмаїлі

Ізмаїл – це не лише привабливе місце для життя, але і для бізнесу. Місто розвивається, і багато підприємців шукають можливості для розширення чи відкриття нових бізнесів. Оренда комерційної нерухомості може бути відмінним варіантом для тих, хто хоче вкластися в місцевий ринок. Відкрийте власний ресторан, магазин, офіс або інший вид бізнесу – можливостей багато.

Розцінки на оренду комерційної нерухомості в Ізмаїлі варіюються від об'єкта до об'єкта і залежать від таких чинників:

 1. Розташування: Комерційна нерухомість в центральних районах міста часто дорожча, але має великий потенціал для бізнесу. Ізмаїл має кілька привабливих районів для комерційної діяльності.

 2. Тип об'єкта: Чи це ресторан, магазин, офісне приміщення або склад – різні типи комерційної нерухомості мають різну вартість оренди.

 3. Площа: Залежно від площі приміщення ціна може зростати. Важливо вибрати об'єкт, який відповідає потребам вашого бізнесу.

 4. Стан об'єкта: Нові або оновлені приміщення можуть коштувати більше, ніж ті, що потребують ремонту. Враховуйте цей фактор при виборі.

Оренда комерційної нерухомості в Ізмаїлі: розцінки на 2023 рік

Ізмаїл - це місто в Одеській області, яке є важливим економічним центром регіону. У місті розташовано багато підприємств, магазинів, кафе та інших закладів, які потребують комерційної нерухомості.

Розцінки на оренду комерційної нерухомості в Ізмаїлі в 2023 році

Ціни на оренду комерційної нерухомості в Ізмаїлі в 2023 році залежать від таких факторів, як:

 • Розташування. Найдорожча комерційна нерухомість розташована в центрі міста, в районі вулиці Соборна та Приморського бульвару.
 • Тип об'єкта. Магазини коштують дорожче, ніж офіси або склади.
 • Площа. Чим більша площа, тим дорожче обійдеться оренда.
 • Стан. Об'єкти в хорошому стані коштують дорожче, ніж ті, які потребують ремонту.

Оренда магазинів в Ізмаїлі

Вартість оренди магазину в Ізмаїлі в 2023 році становить від 10 000 до 50 000 гривень на місяць. Ціна залежить від площі магазину, його розташування та стану.

Оренда офісів в Ізмаїлі

Вартість оренди офісу в Ізмаїлі в 2023 році становить від 5 000 до 25 000 гривень на місяць. Ціна залежить від площі офісу, його розташування та стану.

Оренда складів в Ізмаїлі

Вартість оренди складу в Ізмаїлі в 2023 році становить від 2 000 до 10 000 гривень на місяць. Ціна залежить від площі складу, його розташування та стану.

Щоб отримати точну інформацію про розцінки на оренду комерційної нерухомості в Ізмаїлі, рекомендуємо звернутися до місцевих агентств нерухомості або користуватися онлайн-платформами, де представлені актуальні пропозиції.

Покупка комерційної нерухомості в Ізмаїлі

Якщо ви вирішили інвестувати в комерційну нерухомість в Ізмаїлі або відкрити власний бізнес, придбання об'єкта може бути вигідним рішенням. Місто має потенціал для росту бізнесу в різних галузях, і ви знайдете різноманітні об'єкти на ринку нерухомості.

Ціни на комерційну нерухомість в Ізмаїлі також варіюються і залежать від багатьох чинників, включаючи розташування, тип об'єкта, площу та стан. Однак інвестування в комерційну нерухомість може бути вигідним завдяки потенційному доходу від бізнесу. 

Купівля магазинів в Ізмаїлі

Вартість магазину в Ізмаїлі в 2023 році становить від 100 000 до 500 000 доларів США. Ціна залежить від площі магазину, його розташування та стану.

Купівля офісів в Ізмаїлі

Вартість офісу в Ізмаїлі в 2023 році становить від 50 000 до 250 000 доларів США. Ціна залежить від площі офісу, його розташування та стану.

Купівля складів в Ізмаїлі

Вартість складу в Ізмаїлі в 2023 році становить від 20 000 до 100 000 доларів США. Ціна залежить від площі складу, його розташування та стану.

Продаж земельних ділянок у Ізмаїлі

Якщо ви маєте відмінну ідею для будівництва, продаж земельної ділянки у Ізмаїлі може бути початком нового проекту. Місто має вільні земельні ділянки різних площ та призначень. Вартість землі також залежить від її розташування та цільового призначення.

Підсумовуючи, Ізмаїл пропонує різноманітні можливості для оренди, покупки комерційної нерухомості та інвестування в земельні ділянки. Важливо ретельно дослідити ринок та отримати професійну консультацію перед здійсненням будь-яких фінансових рішень у сфері нерухомості.


Теги: Ізмаїл, Одеська область, продаж комерційної нерухомості, продаж офісу, оренда офісу, продаж приміщень

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\