Популярні Новини
Нові Оголошення

Купівля квартири в Житомирі: Все, що Ви повинні знати

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:15.09.2023
 • Переглядів:24
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини

 


Житомир - це місто з багатою історією, яке приваблює як місцевих мешканців, так і новоприбулих своєю затишністю і розвинутою інфраструктурою. Однією з ключових речей, які цікавлять багатьох, є ціни на житло в Житомирі. У цій статті ми дослідимо розцінки на квартири в місті в 2023 році, розглянемо фактори, які впливають на ціни, і подивимось на прогноз на майбутнє.

Середня ціна на квартири в Житомирі в 2023 році

На сьогоднішній день, ціни на квартири в Житомирі значно нижчі в порівнянні з більшими містами України, такими як Київ чи Львів. Середні розцінки на квартири в житлових будинках можна розділити на кілька категорій в залежності від кількості кімнат та розташування.

 1. Однокімнатні квартири: Вартість однокімнатної квартири у Житомирі може варіюватися від приблизно 1 000 000 до 1 500 000 гривень. Ціни зазвичай залежать від району, розташування в будинку (центр міста або спальний район), а також від загальної площі квартири.

 2. Двокімнатні квартири: Двокімнатні квартири можуть коштувати від 1 500 000 до 2 500 000 гривень. Опять же, ціни залежать від тих самих факторів: розташування та площі.

 3. Трикімнатні квартири: Ціни на трикімнатні квартири вже вищі, від 2 500 000 гривень і вище. Тут також розташування грає важливу роль, адже центральні райони можуть бути дорожчими.

Фактори, що впливають на ціни

 • Розташування: Найбільш дорогою нерухомістю є та, яка розташована в центрі Житомира. Спальні райони можуть пропонувати доступніші ціни.

 • Площа квартири: Зазвичай, чим більша площа, тим вища ціна.

 • Стан і ремонт: Квартири з сучасним ремонтом часто коштують більше, ніж ті, які потребують оновлення.

 • Зручності: Наявність підігріву, кондиціонера, паркувального місця та інших зручностей може підвищити вартість квартири.

Прогноз на майбутнє

Очікується, що ціни на нерухомість в Житомирі залишаться стабільними протягом 2023 року. Місто не є одним із найпопулярніших напрямків для інвестування, але залишається привабливим для мешканців через свою сприятливу атмосферу та розвинуту інфраструктуру.

Заключення

Ціни на квартири в Житомирі в 2023 році різняться від району до району і від розміру до розміру. Важливо ретельно дослідити ринок і обрати варіант, який найкраще відповідає вашим потребам та бюджету. Враховуючи стабільність цін і привабливий житловий ринок, Житомир залишається цікавим місцем для купівлі нерухомості.


Теги: Нерухомість у Житомирі, купити нерухомість житомир, купити квартиру в Житомирі, Житомир, офіс Житомир

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\