Популярні Новини
Нові Оголошення

Ціни на продаж будинків в Києві в 2023 році

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:14.09.2023
 • Переглядів:2
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини

 


Ціни на будинки в Києві в 2023 році визначаються різними факторами, серед яких:

 1. Розташування: Будинки в центрі міста коштують більше, ніж ті, що в спальних районах.

 2. Площа: Більші будинки мають вищу ціну.

 3. Стан будинку: Об'єкти в хорошому стані дорожчі, ніж ті, що потребують ремонту.

 4. Кількість кімнат: Будинки з більшою кількістю кімнат дорожчі.

 5. Наявність меблів та техніки: Об'єкти, які продаються з меблями і технікою, коштують більше.

 6. Інфраструктура в районі: Райони з розвиненою інфраструктурою мають вищі ціни.

У середньому, вартість будинку в Києві коливається від 100 000 до 1 000 000 доларів США.

Приклади розцінок:

 1. Одноповерховий будинок у спальному районі площею 100 кв. м з 2 спальнями і 1 ванною кімнатою: 100,000 - 200,000 USD.

 2. Двоповерховий будинок в центрі Києва площею 200 кв. м з 4 спальнями і 2 ванними кімнатами: 500,000 - 1,000,000 USD.

 3. Триповерховий будинок у заміському районі площею 300 кв. м з 6 спальнями і 3 ванними кімнатами: 1,000,000 - 2,000,000 USD.

У зв'язку з воєнним станом в Україні, ціни на будинки в Києві знизилися на 20-30%, але спостерігається збільшений попит на будинки в передмісті та об'єкти зі садом або ділянкою.


Теги: продаж будинків, київ, нерухомість в Києві, купити будинок Київ, продаж будинку Київ

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\