Популярні Новини
Нові Оголошення

Ціни на нерухомість в Луцьку

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:07.09.2023
 • Переглядів:1
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини


Ціни на нерухомість в Луцьку також можуть значно варіюватися в залежності від різних факторів, таких як розташування, тип нерухомості, розмір, стан і ринкова ситуація. Луцьк - це обласний центр Волинської області України, і ринок нерухомості в місті має свої особливості.

Ось загальна інформація про ціни на нерухомість в Луцьку на момент мого останнього оновлення в вересні 2021 року:

  • Квартиру в новобудові можна купити за ціною від 29 000 до 38 000 гривень за квадратний метр. Середня ціна однокімнатної квартири в новобудові становить 31 590 гривень за квадратний метр, двокімнатної - 34 000 гривень за квадратний метр, трикімнатної - 36 410 гривень за квадратний метр.
  • Квартиру в старому фонді можна купити за ціною від 25 000 до 30 000 гривень за квадратний метр. Середня ціна однокімнатної квартири в старому фонді становить 27 600 гривень за квадратний метр, двокімнатної - 29 000 гривень за квадратний метр, трикімнатної - 30 400 гривень за квадратний метр.
  • Будинок можна купити за ціною від 700 000 до 1 200 000 гривень. Середня ціна одноповерхового будинку становить 900 000 гривень, двоповерхового - 1 100 000 гривень.
  • Земельний ділянку можна купити за ціною від 150 000 до 250 000 гривень. Середня ціна земельної ділянки під житлову забудову становить 200 000 гривень, під комерційну - 250 000 гривень.
  • Оренда нерухомості: Оренда квартир і будинків також є опцією в Луцьку. Ціни на оренду будуть залежати від типу нерухомості, розмірів та розташування.Ціни на нерухомість у Луцьку зростають з 2022 року. Це пов'язано з інфляцією, зростанням попиту на нерухомість та зменшенням пропозиції.

Зверніть увагу, що ціни на нерухомість можуть змінюватися з часом через різні фактори, такі як зміни на ринку, економічні умови і попит. Рекомендується звертатися до місцевих агентств нерухомості або використовувати веб-сайти та портали для пошуку нерухомості для отримання актуальних цін і пропозицій в Луцьку.Луцьк - це місто в Україні, адміністративний центр Волинської області. Місто має багатий історичний спадок та численні культурні пам'ятки. Ось коротка історія, опис місцевостей і пам'яток в Луцьку:

Історія:

 • Перші згадки про Луцьк датуються IX століттям. Місто стало важливим центром Київської Русі та Волинського князівства.
 • У середньовіччі Луцьк був важливим торговим і культурним центром, а також фортецею.
 • З часом місто потрапило під владу різних держав, включаючи Литовське велике князівство, Польщу та Росію.
 • Після Першої світової війни і громадянської війни в Україні, Луцьк став частиною Польщі. Пізніше, під час Другої світової війни, місто знову потрапило під українську та радянську владу.
 • Після розпаду Радянського Союзу і незалежності України, Луцьк став частиною нової незалежної держави.

Місцевості:

 • Луцька фортеця: Ця історична фортеця є однією з найбільших і найкраще збережених в Україні. Вона була заснована в середньовіччі і розташована біля річки Устиця.

Пам'ятки:

 • Свято-Троїцький костел: Бароковий костел відомий своєю архітектурною красою і розташований у центрі міста.

 • Луцький замок: Це ще одна історична фортеця, розташована в центрі міста. Замок був заснований у XIV столітті і став важливим об'єктом у різних періодах історії міста.

 • Музей Волинської ікони: Музей присвячений релігійному мистецтву Волині і зберігає цінну колекцію ікон і християнських артефактів.

Ці цікаві місця та історичні пам'ятки роблять Луцьк привабливим для туристів і відображають його багатий культурний спадок.


Теги: луцьк, нерухомість, купити нерухомість луцьк

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\