Популярні Новини
Нові Оголошення

Нововолинськ: ціни на нерухомість, коротка історія, місцевість та пам'ятки

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:07.09.2023
 • Переглядів:4
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини

Нововолинськ - це місто в Україні, розташоване в Волинській області. Воно має свою цікаву історію, багато пам'яток та місцевостей, які можуть бути цікавими для відвідувачів.


Ось короткий опис актуальних цін:

 • Квартиру в новобудові можна купити за ціною від 24 000 до 28 000 гривень за квадратний метр. Середня ціна однокімнатної квартири в новобудові становить 25 500 гривень за квадратний метр, двокімнатної - 26 500 гривень за квадратний метр, трикімнатної - 27 500 гривень за квадратний метр.
 • Квартиру в старому фонді можна купити за ціною від 20 000 до 24 000 гривень за квадратний метр. Середня ціна однокімнатної квартири в старому фонді становить 21 500 гривень за квадратний метр, двокімнатної - 22 500 гривень за квадратний метр, трикімнатної - 23 500 гривень за квадратний метр.
 • Будинок можна купити за ціною від 600 000 до 800 000 гривень. Середня ціна одноповерхового будинку становить 700 000 гривень, двоповерхового - 800 000 гривень.
 • Земельний ділянку можна купити за ціною від 100 000 до 150 000 гривень. Середня ціна земельної ділянки під житлову забудову становить 125 000 гривень, під комерційну - 150 000 гривень.Історія:

 1. Початки Нововолинська належать до середньовіччя, коли тут існувала кріпость, що захищала кордони Волинського князівства.
 2. У 14 столітті місто потрапило під владу Литовського великого князівства, а пізніше – Речі Посполитої.
 3. Після Першої світової війни Нововолинськ увійшов до складу Польщі, а пізніше був анексований СРСР під час Другої світової війни.
 4. З 1991 року місто є частиною незалежної України.

Пам'ятки та місцевості:

 1. Костел святого Варфоломія - це церква, побудована у стилі готики в 14 столітті. Вона є однією з найважливіших релігійних пам'яток міста.
 2. Синагога - ще одна історична релігійна споруда, яка свідчить про культурне різноманіття міста в минулому.
 3. Замок Нововолинськ - це об'єкт культурної спадщини, який донині залишається популярним для відвідування туристами.
 4. Парк ім. Тараса Шевченка - місце для відпочинку та прогулянок в центрі міста, де можна насолоджуватися природою та атмосферою міста.

Це лише декілька прикладів історичних та культурних пам'яток Нововолинська. Місто також має свою унікальну атмосферу та гостинність, які варто відкрити при відвідуванні.


Теги: Нововолинськ, нерухомість Нововолинськ, Купити нерухомість

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\