Популярні Новини
Нові Оголошення

Місто Ізмаїл: Огляд ринку нерухомості

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:02.10.2023
 • Переглядів:4
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новиниІзмаїл - невелике, проте чарівне місто, розташоване на південному заході Одеської області, на березі річки Дунай. Це місце приваблює як туристів, так і тих, хто шукає можливості для інвестицій у нерухомість. В цій статті ми розглянемо розцінки на оренду та продаж нерухомості в Ізмаїлі, а також інформацію про продаж земельних ділянок у цьому чарівному місті.

Розцінки на оренду нерухомості в Ізмаїлі

Оренда нерухомості в Ізмаїлі дуже різноманітна і залежить від різних факторів, таких як тип об'єкта, його розташування та площа. Варіанти для оренди включають в себе квартири, будинки, комерційні приміщення та інші об'єкти.

 • Квартири: Вартість оренди квартир в Ізмаїлі може коливатися від 5 000 до 15 000 гривень на місяць в залежності від кількості кімнат та розташування.

 • Будинки: Оренда будинків в Ізмаїлі також варіюється. Оренда невеликих будинків може обійтися від 10 000 до 20 000 гривень на місяць, в той час як великі сімейні будинки можуть коштувати більше.

 • Комерційна нерухомість: Вартість оренди комерційних приміщень, таких як магазини або офіси, залежить від їх розташування та площі. Вартість може розпочинатися від 10 000 гривень на місяць і збільшуватися для більших площ.

Продаж нерухомості в Ізмаїлі

Якщо ви плануєте придбати власну нерухомість в Ізмаїлі, то варто звернути увагу на наступні розцінки:

 • Квартири: Вартість квартир в Ізмаїлі залежить від їх розташування та стану. Зазвичай ціни коливаються від 20 000 до 50 000 гривень за квадратний метр.

 • Будинки: Вартість будинків варіюється від 30 000 до 80 000 гривень за квадратний метр. Великі сімейні будинки можуть бути дорожчими.

 • Комерційна нерухомість: Якщо ви цікавитесь придбанням комерційної нерухомості, то варто розраховувати на індивідуальні умови та обговорення ціни з продавцем.

Продаж земельних ділянок в Ізмаїлі

Ізмаїл також має привабливі земельні ділянки для продажу. Ціни на земельні ділянки залежать від їх розташування та призначення. Варіанти включають в себе земельні ділянки для будівництва, сільського господарства та інші цілі.

Нехай ця інформація допоможе вам зробити правильний вибір при оренді чи покупці нерухомості в мальовничому місті Ізмаїл. Це місце, яке пропонує незабутні можливості для життя, розваг та бізнесу на березі Дунаю.


Теги: Одеська область, Ізмаїл, продаж квартири, продаж будинку, оренда квартири, оренда будинку

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\