Популярні Новини
Нові Оголошення

Розцінки на комерційну нерухомість в Миколаєві

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:07.10.2023
 • Переглядів:9
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини
Миколаїв - це місто на півдні України, яке є важливим промисловим і транспортним центром регіону. У місті проживає близько 500 000 осіб, і попит на комерційну нерухомість в Миколаєві постійно зростає.

Ціни на комерційну нерухомість в Миколаєві

Ціни на комерційну нерухомість в Миколаєві залежать від таких факторів, як:

 • Розташування. Найдорожча комерційна нерухомість розташована в центрі міста, в районі проспекту Миру та площі Леніна.
 • Тип об'єкта. Магазини коштують дорожче, ніж офіси або склади.
 • Площа. Чим більша площа, тим дорожче обійдеться покупка.
 • Стан. Об'єкти в хорошому стані коштують дорожче, ніж ті, які потребують ремонту.

Оренда комерційної нерухомості в Миколаєві

Вартість оренди комерційної нерухомості в Миколаєві зазвичай становить від 10 000 до 50 000 гривень на місяць. Ціна залежить від типу об'єкта, його розташування, площі та стану.

Купівля комерційної нерухомості в Миколаєві

Вартість купівлі комерційної нерухомості в Миколаєві зазвичай становить від 100 000 до 500 000 доларів США. Ціна залежить від типу об'єкта, його розташування, площі та стану.

Розцінки на комерційну нерухомість в Миколаєві в 2023 році

Оренда комерційної нерухомості в Миколаєві

Вартість оренди комерційної нерухомості в Миколаєві в 2023 році становить:

 • Магазини: від 10 000 до 50 000 гривень на місяць.
 • Офіси: від 5 000 до 25 000 гривень на місяць.
 • Склади: від 2 000 до 10 000 гривень на місяць.

Купівля комерційної нерухомості в Миколаєві

Вартість купівлі комерційної нерухомості в Миколаєві в 2023 році становить:

 • Магазини: від 100 000 до 500 000 доларів США.
 • Офіси: від 50 000 до 250 000 доларів США.
 • Склади: від 20 000 до 100 000 доларів США.

Висновок

Миколаїв - це місто з розвиненою економікою та хорошими перспективами для розвитку. Комерційна нерухомість в Миколаєві є відносно доступною, і попит на неї постійно зростає.

Додаткові поради для покупців комерційної нерухомості в Миколаєві

 • Зверніть увагу на транспортну інфраструктуру. Переконайтеся, що комерційна нерухомість розташована в місці з хорошим транспортним сполученням.
 • Врахуйте потенційні клієнти. Визначте, хто буде вашими клієнтами і чи є в цьому районі достатньо потенційних клієнтів.
 • Проведіть маркетингове дослідження. Дослідіть ринок комерційної нерухомості в Миколаєві, щоб визначити, чи є попит на ваш продукт або послугу.
 • Зверніть увагу на стан об'єкта. Переконайтеся, що об'єкт знаходиться в хорошому стані і не потребує ремонту.
 • Перевірте документи. Уважно перевірте документи на об'єкт, щоб переконатися, що вони дійсні.

Сподіваємося, ця стаття була для вас корисною.


Теги: Миколаїв, Миколаївська область, продаж офісу, продаж приміщень, оренда офісу, оренда складу

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\