Популярні Новини
Нові Оголошення

Шепетівка: Живописне місто зі спокійними розцінками на нерухомість та багатою архітектурною спадщиною"

  • Опублікував:Alentina Milano
  • Дата:11.09.2023
  • Переглядів:0
  • Коментарів:0
  • Категорія:Новини
  • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новиниШепетівка, маленьке місто розташоване в Хмельницькій області України, має свою унікальну атмосферу, яка приваблює туристів і тих, хто шукає нерухомість для життя або інвестицій.

Місцевість:

Шепетівка розташована в південній частині Хмельницької області та є адміністративним центром Шепетівського району. Місто має вигідне географічне розташування та зберігло свою історичну спадщину. Воно також відоме своєю культурною активністю та багатою природною красою.

Розцінки на Нерухомість:

Шепетівка пропонує різні варіанти нерухомості за доступними цінами. Ви можете знайти квартири, будинки та земельні ділянки для будівництва. Розцінки на нерухомість тут зазвичай вищі, ніж в сусідніх сільських районах, але вони залишаються в межах прийнятних для більшості покупців.

Житлова нерухомість

Найбільш популярним видом житлової нерухомості у Шепетівці є квартири. Середня вартість однокімнатної квартири в центрі міста становить близько 50 000 доларів США, двокімнатної - 70 000 доларів США, трикімнатної - 90 000 доларів США.

Також у Шепетівці є популярністю будинки. Середня вартість будинку в центрі міста становить близько 100 000 доларів США, за містом - близько 50 000 доларів США.

Комерційна нерухомість

У Шепетівці є широкий вибір комерційної нерухомості, включаючи торгові приміщення, офіси, склади та інші об'єкти. Середня вартість торгового приміщення в центрі міста становить близько 70 000 доларів США, офісу - 100 000 доларів США, складу - 50 000 доларів США.

Оренда нерухомості

Оренда нерухомості у Шепетівці є також досить популярною. Середня вартість оренди однокімнатної квартири в центрі міста становить близько 200 доларів США на місяць, двокімнатної - 300 доларів США на місяць, трикімнатної - 400 доларів США на місяць.

Архітектурні Пам'ятки:

Шепетівка вражає своєю архітектурною спадщиною. Серед видатних об'єктів - церква святого Миколая, яка відома своєю архітектурною грацією, і Палац Головних Магнатів, що представляє історичний розквіт міста.

Шепетівка - це місце, де історія зливається з сучасністю, а розцінки на нерухомість роблять це місто привабливим для тих, хто шукає як комфортне житло, так і можливість інвестування в нерухомість. Тут кожен камінець має свою історію, і кожен житель створює свою власну частину цієї унікальної мозаїки.


Теги: Шепетівка, нерухомість

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\