Популярні Новини
Нові Оголошення

Кам'янець-Подільський: Місцевість, розцінки на нерухомість та архітектурні пам'ятки

  • Опублікував:Alentina Milano
  • Дата:11.09.2023
  • Переглядів:3
  • Коментарів:0
  • Категорія:Новини
  • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новиниКам'янець-Подільський - це місто з багатою історією та захоплюючою архітектурною спадщиною, розташоване на заході України. Воно приваблює як туристів, так і тих, хто розглядає можливість придбання нерухомості в цьому чарівному місці.

Місцевість:

Місто розташоване на півдні Хмельницької області та є адміністративним центром Кам'янець-Подільського району. Воно лежить на берегах річки Смітанки та оточене чарівними лісами та гірськими масивами, що робить його ідеальним місцем для природного відпочинку.

Нерухомість:

Кам'янець-Подільський пропонує різноманітні можливості для придбання нерухомості. Тут можна знайти старовинні будинки з унікальною архітектурою, квартири у центрі міста та сучасні житлові комплекси з усіма зручностями. Це місце, де історія зливається з сучасністю, створюючи неповторну атмосферу.

Житлова нерухомість

Найбільш популярним видом житлової нерухомості у Кам'янці-Подільському є квартири. Середня вартість однокімнатної квартири в центрі міста становить близько 100 000 доларів США, двокімнатної - 150 000 доларів США, трикімнатної - 200 000 доларів США.

Також у Кам'янці-Подільському є популярністю будинки. Середня вартість будинку в центрі міста становить близько 200 000 доларів США, за містом - близько 100 000 доларів США.

Комерційна нерухомість

У Кам'янці-Подільському є широкий вибір комерційної нерухомості, включаючи торгові приміщення, офіси, склади та інші об'єкти. Середня вартість торгового приміщення в центрі міста становить близько 150 000 доларів США, офісу - 200 000 доларів США, складу - 100 000 доларів США.

Оренда нерухомості

Оренда нерухомості у Кам'янці-Подільському є також досить популярною. Середня вартість оренди однокімнатної квартири в центрі міста становить близько 500 доларів США на місяць, двокімнатної - 700 доларів США на місяць, трикімнатної - 900 доларів США на місяць.Архітектурні Пам'ятки:

Кам'янець-Подільський славиться своєю архітектурною спадщиною, особливо збереженими об'єктами середньовіччя. До найвідоміших пам'яток входить Кам'янецька фортеця, яка стоїть на високій скелі над річкою Смітанкою. Іншими архітектурними перлинами є П'ятиглава церква Святого Юра та Божественська церква.

Кам'янець-Подільський - це місце, де кожен камінець має свою власну історію, і де нерухомість може стати частиною цієї унікальної спадщини. Незалежно від того, чи ви турист, чи шукаєте новий дім, це місце, яке завжди залишає незабутнє враження.


Теги: Кам'янець-Подільський, нерухомість

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\