Популярні Новини
Нові Оголошення

Продаж та оренда нерухомості в Сумах: Ринок та розцінки

  • Опублікував:Alentina Milano
  • Дата:22.09.2023
  • Переглядів:3
  • Коментарів:0
  • Категорія:Новини
  • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини

Місто Суми, розташоване в самому серці України, відоме своєю багатою історією та розвиненою інфраструктурою. Це місце, де багато людей шукають можливості для життя, роботи та інвестицій в нерухомість. У цій статті ми розглянемо ринок продажу та оренди нерухомості в Сумах, а також надамо інформацію про актуальні розцінки.

Продаж нерухомості в Сумах

Суми пропонують різноманітну нерухомість для продажу, включаючи житлові будинки, квартири, комерційні приміщення та земельні ділянки. Ринок нерухомості у місті досить активний, і ціни можуть варіюватися в залежності від району та типу об'єкта.

Середні ціни на житлову нерухомість в Сумах становлять:

  • Квартири: від 15 000 до 30 000 гривень за квадратний метр, залежно від району та стану житла.
  • Будинки: від 20 000 до 40 000 гривень за квадратний метр для новобудов або від 10 000 до 20 000 гривень за квадратний метр для вторинного житла.
  • Комерційна нерухомість: ціни варіюються в широкому діапазоні в залежності від призначення та розташування об'єкта.

Оренда нерухомості в Сумах

Оренда нерухомості у Сумах також популярна серед місцевих мешканців та студентів університетів міста. Існує можливість знайти орендоване житло для будь-яких потреб, від студійних квартир до великих будинків та комерційних площ.

Розцінки на оренду нерухомості в Сумах залежать від типу об'єкта та його місця розташування. Середні ціни на оренду житла варіюються від 3 000 до 10 000 гривень на місяць, в залежності від площі та стану квартири чи будинку. Оренда комерційної нерухомості також доступна за різними цінами, залежно від призначення об'єкта.

Розцінки на нерухомість в Сумах

Розцінки на нерухомість у Сумах можуть значно варіюватися, і вони визначаються декількома факторами, включаючи розташування, тип будівлі та стан нерухомості. Ціни на новобудови та вторинний ринок також можуть відрізнятися.

Якщо ви плануєте інвестувати в нерухомість в Сумах або шукаєте житло для себе, важливо ретельно розглянути всі варіанти, звернутися до професіоналів у сфері нерухомості та врахувати свої потреби та бюджет.

Суми - це місто, яке пропонує багато можливостей для життя та бізнесу, і ринок нерухомості тут завжди в русі. Незалежно від ваших потреб, ви знайдете відповідний варіант на ринку нерухомості в Сумах.


Теги: Суми, оренда квартири, оренда будинку, продаж квартири, продаж будинку, Сумська область

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\