Популярні Новини
Нові Оголошення

Нерухомість в Миколаєві: Розцінки на оренду та купівлю

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:07.10.2023
 • Переглядів:4
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новиниМиколаїв - місто з великою історією та активним розвитком. Це місце, де поєднуються культурні цінності, промисловість та прекрасне морське узбережжя. Отже, не дивно, що Миколаїв є привабливим місцем для життя, бізнесу та відпочинку. У цій статті ми розглянемо розцінки на оренду та купівлю нерухомості в Миколаєві, а також можливості продажу земельних ділянок у цьому чудовому місті.

Оренда нерухомості в Миколаєві

Оренда житла в Миколаєві доступна для різних бюджетів і вимог. Ціни на оренду залежать від типу нерухомості, району міста та стану об'єкта.

 1. Квартири: Вартість оренди однокімнатної квартири може становити від 4 000 до 10 000 гривень на місяць. Двокімнатні квартири орендують за цінами від 6 000 до 15 000 гривень, а трьохкімнатні - від 8 000 до 20 000 гривень.

 2. Будинки: Оренда будинку у Миколаєві також варіюється в ціні. Вартість може починатися від 8 000 гривень і сягати до 25 000 гривень на місяць в залежності від площі та комфорту об'єкта.

 3. Офісні приміщення: Якщо вам потрібне офісне приміщення, ціни можуть коливатися від 100 до 300 гривень за квадратний метр на місяць. Вартість також залежить від району та класу будівлі.

Купівля нерухомості в Миколаєві

Миколаїв пропонує різні можливості для придбання нерухомості. Ось деякі цінові діапазони:

 1. Квартири: Вартість купівлі однокімнатної квартири може починатися від 400 000 гривень, в залежності від району та стану житла. Двокімнатні квартири коштують від 600 000 гривень, а трьохкімнатні - від 800 000 гривень.

 2. Будинки: Вартість будинку залежить від площі та місця розташування. Наприклад, будинки в передмістях можуть коштувати від 1 500 000 гривень і більше.

 3. Земельні ділянки: Якщо вас цікавлять земельні ділянки для будівництва, ціни можуть коливатися від 50 000 гривень за сотку в селах до 300 000 гривень і більше в місті.

Висновок

Миколаїв - місто можливостей для життя та бізнесу. Незалежно від того, чи ви шукаєте житло для себе, чи інвестиційні об'єкти, ви знайдете варіанти, які відповідають вашим потребам і бюджету. Ринок нерухомості в Миколаєві постійно розвивається, і це відкриває безліч можливостей для всіх, хто цікавиться нерухомістю в цьому прекрасному місті на березі Чорного моря.


Теги: Миколаїв, Миколаївська область, оренда квартири, оренда будинку, продаж квартири, продаж будинку, продаж земельної ділянки

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\