Популярні Новини
Нові Оголошення

Ціна на земельну ділянку у Вінниці

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:16.09.2023
 • Переглядів:8
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новиниЗемельна ділянка у Вінниці є одним із найпопулярніших напрямків інвестицій. Місто є центром економічного життя Вінницької області та має великий потенціал для розвитку бізнесу та будівництва.

Ціна на земельну ділянку у Вінниці залежить від таких факторів, як:

 • Розташування. Найдорожчі земельні ділянки розташовані в центрі міста, де є велика кількість населення та потенційних клієнтів.
 • Вид використання. Земельні ділянки під будівництво житлових будинків, комерційної нерухомості та промислових об'єктів мають різні ціни.
 • Площа ділянки. Чим більша площа ділянки, тим вища її ціна.

За даними аналітиків, у першому півріччі 2023 року ціни на земельні ділянки у Вінниці зросли на 10% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Ціна на земельну ділянку в центрі міста

Ціна на земельну ділянку в центрі міста становить від 100 000 до 200 000 гривень за сотку.

Найдорожча земля розташована в історичній частині міста, поруч з площею Старий Ринок, вулицями Соборна, Магістратська, Пушкінська та іншими. Ця земля є дуже привабливою для бізнесу та будівництва, тому її ціни є найвищими.

Ціна на земельну ділянку в спальних районах міста

Ціна на земельну ділянку в спальних районах міста становить від 50 000 до 100 000 гривень за сотку.

Ця земля є менш популярною, ніж земля в центрі міста, але вона все одно є привабливою для будівництва житлових будинків. Ціни на землю в спальних районах міста залежать від близькості до центру міста, інфраструктури та інших факторів.

Ціна на земельну ділянку за містом

Ціна на земельну ділянку за містом становить від 30 000 до 50 000 гривень за сотку.

Ця земля є популярною для будівництва заміських будинків та котеджів. Ціни на землю за містом залежать від близькості до міста, комунікацій та інших факторів.

Перспективи розвитку ринку земельної ділянки у Вінниці

Перспективи розвитку ринку земельної ділянки у Вінниці є позитивними. Місто продовжує розвиватися економічно та приваблює все більше інвестицій. Це призведе до зростання попиту на земельні ділянки і до подальшого зростання їх цін.

Ось кілька прикладів цін на земельні ділянки у Вінниці:

 • Земельна ділянка площею 10 соток у центрі міста коштує близько 1 мільйона гривень.
 • Земельна ділянка площею 10 соток у спальному районі міста коштує близько 500 тисяч гривень.
 • Земельна ділянка площею 10 соток за містом коштує близько 300 тисяч гривень.

Ціни можуть відрізнятися в залежності від конкретних умов і характеристик ділянки.


Теги: Земельні ділянки у Вінниці, Ціни на земельну ділянку, Вартість землі у Вінниці, Земельні проекти у Вінниці, Вінниця, Віннецька область

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\