Популярні Новини
Нові Оголошення

Розцінки на комерційну нерухомість у Новій Ушиці, Хмельницька область

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:16.09.2023
 • Переглядів:15
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини


Розцінки на комерційну нерухомість у Новій Ушиці, Хмельницька область

Нова Ушиця - це селище міського типу в Хмельницькій області, розташоване на правому березі річки Дністер. Місто є центром Новоушицького району і має розвинену інфраструктуру. У Новій Ушиці розташовані промислові підприємства, медичні та освітні заклади, а також туристична інфраструктура.

Ринок комерційної нерухомості в Новій Ушиці є досить розвиненим. У місті представлені різні типи комерційних об'єктів, зокрема:

 • Торгові приміщення
 • Офісні приміщення
 • Складські приміщення
 • Готелі та ресторани
 • Розважальні заклади

Ціни на комерційну нерухомість у Новій Ушиці

Ціни на комерційну нерухомість у Новій Ушиці залежать від кількох факторів, зокрема:

 • Розташування об'єкта. Об'єкти, розташовані в центрі міста, коштують дорожче, ніж об'єкти, розташовані на околицях.
 • Стан об'єкта. Об'єкти, які потребують ремонту, коштують дешевше, ніж об'єкти, які знаходяться в хорошому стані.
 • Площа об'єкта. Об'єкти великої площі коштують дорожче, ніж об'єкти невеликої площі.

Торгові приміщення

Торгові приміщення в Новій Ушиці є найпопулярнішим типом комерційної нерухомості. У місті представлені торгові приміщення різного розміру та призначення. Середня ціна на торгове приміщення в Новій Ушиці становить 1500 доларів за квадратний метр.

Офісні приміщення

Офісні приміщення в Новій Ушиці є менш популярними, ніж торгові приміщення. У місті представлені офісні приміщення різного розміру та призначення. Середня ціна на офісне приміщення в Новій Ушиці становить 1000 доларів за квадратний метр.

Складські приміщення

Складські приміщення в Новій Ушиці є затребуваними у підприємців, які займаються логістикою та зберіганням товарів. У місті представлені складські приміщення різного розміру та призначення. Середня ціна на складське приміщення в Новій Ушиці становить 750 доларів за квадратний метр.

Готелі та ресторани

Готелі та ресторани в Новій Ушиці є популярними у туристів. У місті представлені готелі та ресторани різного рівня комфорту. Середня ціна на готель або ресторан в Новій Ушиці становить 1250 доларів за квадратний метр.

Розважальні заклади

Розважальні заклади в Новій Ушиці є менш популярними, ніж торгові та офісні приміщення. У місті представлені розважальні заклади різного типу, зокрема нічні клуби, кінотеатри та спортивні центри. Середня ціна на розважальний заклад в Новій Ушиці становить 1000 доларів за квадратний метр.

Прогнози на майбутнє

Вважається, що ринок комерційної нерухомості в Новій Ушиці буде зростати в майбутньому. Це пов'язано з декількома факторами, зокрема:

 • Розвиток інфраструктури. Місто Нова Ушиця активно розвивається. У місті будуються нові промислові підприємства, медичні та освітні заклади. Це сприятиме зростанню попиту на комерційну нерухомість в місті.
 • Туристичний потенціал. Нова Ушиця розташована в курортній зоні. Місто має мальовничі природні ландшафти, які приваблюють туристів. Це також сприятиме зростанню цін на комерційну нерухомість в місті.

Додаткова інформація

Окрім цін на комерційну нерухомість, важливо також враховувати інші фактори при виборі об'єкта, зокрема:

 • Під’їздні шляхи. Об'єкт повинен мати якісні під'їздні шляхи, що забезпечать доступ до нього транспорту та людей

Теги: Нова Ушиця, Хмельницька область, комерційна нерухомість, купити нерухомість, оренда складу, оренда офісу

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\