Популярні Новини
Нові Оголошення

Нерухомість в Києві: Коротка Історія, Продаж, Оренда та Земельні Ділянки

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:05.09.2023
 • Переглядів:3
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини 

Ціни на нерухомість в Києві значно змінюються в залежності від типу нерухомості, її розташування та стану. Приведені нижче цифри є приблизними та можуть варіюватися з часом. Пам'ятайте, що ціни також залежать від курсу гривні до інших валют.

 • Квартири: Вартість квартир в Києві розпочинається від приблизно 14 000 гривень за квадратний метр в окремих спальних районах міста. У центральних районах ціни можуть бути від 40 000 гривень і більше за квадратний метр. Загальна вартість квартири залежить від площі, планування, розташування та інших факторів.

 • Центральні райони (Печерськ, Шевченківський): Від 35 000 до 85 000 грн/м².

 • Голосіївський район: Від 25 000 до 45 000 грн/м².

 • Лівий берег (Дарницький, Деснянський райони): Від 20 000 до 40 000 грн/м².

 • Правий берег (Оболонь, Дніпровський район): Від 18 000 до 35 000 грн/м².

 • Спальні райони (Троєщина, Лісовий масив): Від 14 000 до 28 000 грн/м². • Будинки: Вартість окремих будинків в Києві значно варіюється. Ціни можуть розпочинатися від 1 500 000 гривень та більше для більших і розкішних будинків у престижних районах міста. Ціни на будинки та котеджі також різняться від 25 000 грн/м² до 60 000 грн/м² і більше, в залежності від розміру та розташування.


 • Комерційна Нерухомість: Вартість комерційної нерухомості в Києві також різняться від 20 000 до 60 000 гривень за квадратний метр, в залежності від типу об'єкта та його розташування.


 • Земельні Ділянки: Вартість земельних ділянок для будівництва може коливатися від 300 000 до 2 000 000 гривень і більше за сотку, залежно від району та призначення ділянки. Земельні ділянки можуть варіюватися від 10 000 грн/м² до 25 000 грн/м² і більше.

Ціни на нерухомість в Києві можуть змінюватися від року до року та від району до району, тому рекомендується звертатися до місцевих агентів з нерухомості або використовувати спеціалізовані веб-ресурси для отримання актуальної інформації.


Теги: нерухомість в Києві, купити нерухомість Київ, квартира Київ, оренда квартири, оренда будинку

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\