Нові Оголошення

Комерційна нерухомість у Конотопі

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:22.09.2023
 • Переглядів:7
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини

 

Місто Конотоп, розташоване в Сумській області України, не лише славиться своєю історією та природною красою, але й стає все більш привабливим місцем для інвестицій у комерційну нерухомість. Цей регіон володіє перспективними можливостями для бізнесу та розвитку. У цій статті ми розглянемо актуальні розцінки на комерційну нерухомість в Конотопі, а також можливості для оренди цього типу нерухомості у місті.

Розцінки на комерційну нерухомість у Конотопі

Комерційна нерухомість в Конотопі включає в себе різні типи об'єктів, такі як офіси, роздрібні магазини, ресторани, склади та інші комерційні приміщення. Ціни на комерційну нерухомість варіюються в залежності від кількох факторів:

 1. Розташування: Об'єкти, які знаходяться в центрі міста або біля популярних торгових центрів, зазвичай мають вищі ціни.

 2. Площа: Вартість може залежати від площі приміщення. Більші площі зазвичай коштують дорожче.

 3. Стан будівлі: Старі будівлі, які потребують ремонту, можуть бути дешевшими в порівнянні з новими або оновленими приміщеннями.

 4. Призначення: Тип комерційної нерухомості також впливає на ціни. Офісні приміщення можуть мати іншу вартість порівняно з роздрібними магазинами або складами.

Зараз середня ціна за квадратний метр комерційної нерухомості в Конотопі коливається від 300 до 600 доларів.

Оренда комерційної нерухомості в Конотопі

Якщо ви шукаєте можливості оренди комерційної нерухомості, Конотоп також пропонує різноманітні варіанти для бізнесу. Орендні ціни також залежать від різних факторів, включаючи розмір, розташування та стан приміщення.

 • Оренда офісних приміщень: Оренда офісу в Конотопі може обходитися від 5 до 10 доларів за квадратний метр на місяць.

 • Оренда роздрібних приміщень: Оренда роздрібного магазину або ресторану може коштувати від 10 до 20 доларів за квадратний метр на місяць.

Заключні думки

Місто Конотоп є привабливим місцем для інвестицій у комерційну нерухомість завдяки своєму розвиненому господарству та географічному положенню. Розцінки та ціни на оренду комерційної нерухомості варіюються, і важливо обирати варіант, який відповідає вашим потребам та бізнес-стратегії. Якщо вам потрібна допомога у пошуку комерційної нерухомості в Конотопі, відвідайте нашу платформу reilto.com, де ви знайдете актуальні оголошення та можливості для інвестицій. Бажаємо вам успішних бізнес-переговорів та розвитку вашого підприємства в Конотопі!

 


Теги: Конотоп, Сумська область, комерційна нерухомість, оренда комерційної нерухомості, продаж комерційної нерухомості

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\