Популярні Новини
Нові Оголошення

Земельні ділянки в Бережанах: оренда та продаж

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:18.09.2023
 • Переглядів:1
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини


 

Бережани - це місто, розташоване на березі річки Золота Липа в Тернопільській області, відоме своєю багатою історією та культурною спадщиною. Це також місто з розвинутою економікою, і земельні ділянки в Бережанах стають об'єктом інвестиційної активності. Вони можуть бути використані для будівництва житлових будинків, комерційних об'єктів або як земельні ділянки для садівництва та відпочинку.

Оренда земельних ділянок в Бережанах

Ціни на оренду земельних ділянок в Бережанах різняться в залежності від розташування ділянки, її площі та призначення. Зазвичай, ціна оренди ділянки площею 10 соток для будівництва житлового будинку становить від 1000 до 2000 гривень на місяць. Якщо ж ви шукаєте земельну ділянку для садівництва, то ціна оренди площею 20 соток може коливатися від 500 до 1000 гривень на місяць.

Продаж земельних ділянок в Бережанах

Ціни на продаж земельних ділянок також залежать від різних факторів, включаючи розташування та площу ділянки. Зазвичай, ціна продажу ділянки площею 10 соток для будівництва житлового будинку може становити від 200,000 до 500,000 гривень. Для земельних ділянок площею 20 соток, призначених для садівництва, ціна може варіюватися від 100,000 до 250,000 гривень.

Де шукати земельні ділянки в Бережанах

Існує кілька способів пошуку земельних ділянок в Бережанах:

 1. Пошук на спеціалізованих інтернет-ресурсах, таких як reilto.com

 2. Звертання до своїх знайомих або друзів, які можуть знати про пропозиції щодо земельних ділянок.

 3. Звертання до агентств нерухомості, які можуть допомогти знайти варіанти, відповідні вашим потребам.

Поради при покупці або оренді земельної ділянки в Бережанах

Перед придбанням або орендою земельної ділянки важливо враховувати деякі поради:

 1. Уважно перевірте всі необхідні документи та правову чистоту ділянки.

 2. Переконайтеся, що на ділянці відсутні будь-які обмеження чи обтяження щодо її використання.

 3. Вивчіть район, в якому розташована ділянка, і оцініть його відповідність вашим потребам.

 4. Порівняйте ціни на схожі земельні ділянки в інших районах міста, щоб знайти найвигідніший варіант.

Сподіваємося, що ця інформація допоможе вам у здійсненні вигідних угод щодо земельних ділянок в Бережанах.


Теги: Бережани, Тернопільська область, продаж земельної ділянки, оренда земельної ділянки, земельні ділянки

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\