Популярні Новини
Нові Оголошення

Продаж та оренда земельних ділянок у місті Шостка: Розцінки та ціни

 • Опублікував:Alentina Milano
 • Дата:22.09.2023
 • Переглядів:2
 • Коментарів:0
 • Категорія:Новини
 • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини


Місто Шостка, розташоване в Сумській області України, приваблює не лише своєю красою та природними багатствами, але й можливостями для інвестицій у земельні ділянки. Незалежно від вашого мети призначення – будівництва житла, комерційної нерухомості чи розвитку аграрного бізнесу – у місті Шостка є великий вибір земельних ділянок для продажу та оренди. У цій статті ми розглянемо актуальні розцінки та ціни на земельні ділянки в цьому місті.

Розцінки на земельні ділянки у місті Шостка

Ціни на земельні ділянки у Місті Шостка варіюються в залежності від кількох факторів, таких як розташування, площа, призначення та забудованість. Найпопулярніші типи земельних ділянок у цьому регіоні включають:

 1. Земельні ділянки під житлову забудову: Якщо ви плануєте будувати особистий будинок у Шостці, ціни на земельні ділянки під житлову забудову можуть варіюватися від 500 до 1500 доларів за сотку залежно від розташування та площі.

 2. Земельні ділянки під комерційну нерухомість: Якщо ви шукаєте місце для розміщення бізнесу або торгової точки, ціни можуть значно відрізнятися в залежності від розташування в центральних або перспективних районах міста.

 3. Земельні ділянки для сільськогосподарського використання: У сільських околицях Шостки доступні земельні ділянки для сільськогосподарського використання. Вартість таких ділянок може бути від 300 до 800 доларів за сотку, в залежності від якості грунту та можливості зрошення.

Фактори, які впливають на ціни

 1. Розташування: Земельні ділянки в центрі міста часто коштують дорожче, оскільки вони мають зручний доступ до інфраструктури та послуг.

 2. Площа: Більші земельні ділянки можуть бути дорожчими, але це також надає вам більше можливостей для будівництва та розвитку.

 3. Забудованість: Деякі ділянки можуть бути вже підготовлені для будівництва, що зменшує витрати на інфраструктуру.

 4. Призначення: Призначення земельної ділянки також впливає на її вартість. Наприклад, земля для комерційного використання може бути дорожчою, ніж для житлової забудови.

Ринок нерухомості у місті Шостка

Ринок нерухомості у Місті Шостка є стабільним і динамічним одночасно. За останні роки спостерігається підвищений інтерес до цього регіону завдяки його географічному положенню, розвиненій інфраструктурі та потенціалу для розвитку.

Якщо ви розглядаєте варіанти для інвестицій у земельні ділянки, Місто Шостка може бути відмінним вибором. Професіональні агенти з нерухомості в місті з радістю нададуть вам консультацію та допоможуть знайти ділянку, яка відповідає вашим потребам та бюджету.

Висновок

Місто Шостка пропонує різноманітні можливості для інвестицій у земельні ділянки, незалежно від вашого проекту чи цілей. Розцінки та ціни на земельні ділянки в цьому місті варіюються відповідно до різних факторів, і важливо ретельно дослідити ринок перед придбанням чи орендою. З надією, що ця інформація стала корисною для вас у ваших нерухомісних пошуках у Місті Шостка, бажаємо вам успіху у ваших майбутніх проектах.


Теги: Шостка, Сумська область, продаж земельнох ділянки, оренда земельної ділянки, земельні ділянки

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\