Популярні Новини
Нові Оголошення

Комерційна нерухомість в Шостці: Продаж, оренда та інвестиційні можливості

  • Опублікував:Alentina Milano
  • Дата:22.09.2023
  • Переглядів:0
  • Коментарів:0
  • Категорія:Новини
  • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новини
Місто Шостка, розташоване в центральній частині України, стає все більш привабливим для бізнесу та інвестицій у комерційну нерухомість. Це місто, зі зручним розташуванням та розвиненою інфраструктурою, пропонує різноманітні можливості для покупців та орендарів комерційної нерухомості. У цій статті ми розглянемо ринок комерційної нерухомості в Шостці, розцінки на різні типи приміщень та можливості для інвестицій та бізнесу.

Продаж та оренда комерційної нерухомості в Шостці

Офісні приміщення

Офісні приміщення в Шостці дуже різноманітні за площею та розташуванням. Зазвичай вони пропонуються для продажу та оренди в центральних районах міста та в бізнес-центрах. Розцінки на офісні приміщення варіюються від 3000 до 8000 гривень за квадратний метр при покупці, і від 100 до 250 гривень за квадратний метр на місяць при оренді.

Складські та виробничі приміщення

Для бізнесу, пов'язаного із складською логістикою чи виробництвом, Шостка також пропонує велику кількість варіантів. Ціни на складські приміщення та виробничі об'єкти залежать від їх розміру, обладнання та розташування. Вартість може становити від 1000 до 4000 гривень за квадратний метр при продажу та від 20 до 80 гривень за квадратний метр на місяць при оренді.

Торгові площі та магазини

Торгові площі та магазини в Шостці є великою частиною ритейл-індустрії міста. Вони розташовані як у центральних районах, так і на околицях міста. Ціни на торгові приміщення можуть варіюватися від 4000 до 12000 гривень за квадратний метр при продажу та від 100 до 400 гривень за квадратний метр на місяць при оренді.

Приміщення для гаражів

Для тих, хто шукає місце для зберігання або власного гаража, Шостка також пропонує варіанти. Ціни на гаражі можуть розпочинатися від 1500 гривень за квадратний метр при продажу та від 50 до 150 гривень за квадратний метр на місяць при оренді.

Інвестиції в комерційну нерухомість

Купівля або оренда комерційної нерухомості в Шостці може бути важливим етапом для розвитку бізнесу. Правильно обрана локація та тип приміщення можуть вплинути на успіх вашого підприємства. Якщо ви плануєте інвестувати у комерційну нерухомість у Шостці, рекомендується звернутися до професіоналів у сфері нерухомості для отримання консультацій та допомоги у виборі найкращих пропозицій.

Шостка відкриває широкі можливості для бізнесу та інвестицій в комерційну нерухомість. Будьте готові до вивчення ринку та вибору оптимальних варіантів, щоб забезпечити успіх вашого бізнесу в цьому місті.


Теги: Шостка, Сумська область, комерційна нерухомість, продаж приміщень, продаж складі, оренда комерціійної нерухомості

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\