Популярні Новини
Нові Оголошення

Ціни на Нерухомість в Обухові (Київська область) та Коротка Історія Міста

  • Опублікував:Alentina Milano
  • Дата:05.09.2023
  • Переглядів:10
  • Коментарів:0
  • Категорія:Новини
  • Сайт: https://reilto.com
Увага!
Реєстрація та публікація нерухомості БЕЗКОШТОВНА.
Номера телефонів можуть переглядати лише зареєстровані учасники REILTO.COM! Зареєструватись
Увійти через: Google+ Facebook
Повна версія новиниКоротка Історія Обухова:

Місто Обухів розташоване в Київській області України та має багатий історичний фонд. Воно було засноване на початку XV століття та має численні пам'ятки архітектури, які свідчать про його старовинну історію.

Обухів завжди був важливим економічним та культурним центром регіону. Історично відомий своєю розвинутою торгівлею та майстерністю, він був основним постачальником харчових продуктів до Києва та інших міст.Ціни на нерухомість в Обухові, як і в інших містах Київської області, можуть значно варіюватися в залежності від розташування, типу об'єкта та його стану. 


Квартири:

  • Вартість квартир в Обухові зазвичай розпочинається від приблизно 15 000 гривень за квадратний метр для більш віддалених районів міста.
  • У центральних районах та новобудовах ціни можуть бути вищими і становити від 20 000 гривень до 30 000 гривень і більше за квадратний метр.


Будинки та Котеджі:

  • Вартість будинків і котеджів у Обухові також різняться. Ціни можуть розпочинатися від 20 000 гривень за квадратний метр для старіших будинків та досягати 40 000 гривень і більше за квадратний метр для сучасних котеджів у закритих котеджних містечках.


Земельні Ділянки:

  • Ціни на земельні ділянки в Обухові залежать від їхньої площі, розташування та призначення. Вартість може коливатися від 5 000 гривень до 15 000 гривень і більше за сотку.


Зазначимо, що ці ціни є приблизними та можуть змінюватися в залежності від ринкових умов та попиту. Рекомендується звертатися до місцевих агентств нерухомості або веб-сайтів нерухомості для отримання актуальної інформації про ціни на нерухомість в Обухові.


Теги: Нерухомість в Обухові, нерухомість, Обухів

Залиште свій відгук


Новини

Ласкаво просимо до захоплюючого світу нерухомості на REILTO.COM - вашому надійному провіднику у світі житла в Україні! Наша категорія "Нерухомість" є вірним союзником для тих, хто шукає ідеальний будинок чи комерційне приміщення.

На нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про ціни та розцінки на нерухомість у різних регіонах України. Забудовники представляють найновіші та найсучасніші житлові комплекси, а розділ "ЖК" дозволяє вам детально ознайомитися з житловими об'єктами та їх унікальними особливостями.

Наші ріелтори - професіонали з великим досвідом, готові допомогти вам з кожним етапом оренди чи продажу нерухомості. З REILTO.COM ви отримуєте не лише доступ до широкого вибору об'єктів, але і персоналізовану підтримку для забезпечення успішної угоди.

Безліч новобудов та ексклюзивних об'єктів чекають на вас! Ви завжди будете в курсі подій завдяки нашому розділу новин, який пропонує самі свіжі та актуальні події у світі нерухомості на 2023 рік.

Оберіть REILTO.COM для вашого успішного пошуку, продажу чи оренди нерухомості в Україні. З нами кожна угода стає приємним та надійним відкриттям!

"Ціни на нерухомість" на REILTO.COM - вашому вірному джерелі інформації про вартість житла в Україні! У нашому розділі ви знайдете все необхідне для розуміння ринкових трендів та цінових динамік.

Забудовники виставляють свої проекти з відповідними цінами, дозволяючи вам оцінити вартість новобудов та обрати оптимальний варіант. Розділ "ЖК" допомагає зрозуміти цінові діапазони в різних житлових комплексах, а наші ріелтори готові забезпечити консультації щодо ринкової цінності конкретних об'єктів.

REILTO.COM - це не лише перелік цін, але й інструмент для аналізу та порівняння вартості нерухомості в різних регіонах. Ми прагнемо надати вам повну прозорість і зручність у виборі житла, а цінова категорія стає вашим надійним орієнтиром у світі нерухомості на REILTO.COM.

#Земельні ділянки #Київ #Ковель #Кропивницький #Купити нерухомість #Кіровоградська область #Нерухомість #Нова Ушиця #ОДЕСА #Одеська область #Оренда #Продаж #Сумська область #Тернопільська область #Хмельницька область #Черкаси #Чернігів #Чернігівська область #відгуки #житомир #жк #квартира #комерційна нерухомість #контакти #контакты #кривий ріг #оренда будинку #оренда житла #оренда земельної ділянки #оренда квартири #оренда нерухомості #оренда офісу #продаж будинку #продаж земельної ділянки #продаж квартири #продаж комерційної нерухомості #продаж нерухомості #продаж офісу #продаж приміщень #хмельницький

Обьявлений за сутки 0

Обьявлений за неделю 0

Обьявлений за месяц 0

\